Slasher

Slasher

okres Praha
ᴡᴀʀ ☆☆☆☆

Facebook: Slasheroid
Instagram: mr.novotny

311 bodů

Moje obsahy

od nejnovějšíchpodle abecedypodle roku vzniku filmu
<< předchozí 1 2
  • 15.2.2017
  Eagles of Death Metal: Nos Amis (Our Friends) (2017)

  13. listopadu 2015 vzali teroristé 130 životů během útoků v Paříži, z toho 89 padlo na koncertě americké rockové kapely Eagles of Death Metal v klubu Bataclan. Tento dokument se soustředí jak na samotné členy kapely před a po tragické události, tak na hluboké pouto dvou zakládajících členů, intimní vztah s jejich fanoušky a také návrat a symbolické "dokončení" vystoupení po několika měsících. Slovy režiséra Colina Hankse: „Naším úmyslem bylo zachytit snahu všech těch lidí dostat a sdílet něco pozitivního z tak hrozivé tragédie."

  • 21.10.2010
  The Lords of Salem (2012)

  Novinka Roba Zombieho nás zavede do současného Salemu, jehož obyvatele navštíví démonický, 300 let starý sabat čarodějnic. Jak sladká bude pomsta za kruté masové upalování z konce 17. století?

  • 22.9.2010
  Skeleton Farm's Halloween Horrorshow (2010)

  Vydej se na cestu do hrůz, děsů! Buď svědkem strašidelné podívané, vycházející z hrůzostrašných útrob samotného HORORU!

  Léta připravovaná SKELETON FARM'S HALLOWEEN HORRORSHOW je poctou Halloweenu, starým hororovým klasikám, nestvůrám a všemu morbidnímu. Představuje bulvy-rvoucí koláž všemožných pozoruhodných obrazů a zvuků. Tak tedy nasedni a nech se provézt tímto virtuálním strašidelným zámkem!

  • 11.1.2010
  Černé Vánoce (1974)

  Těsně před vánočními svátky se jistý psychopat nepozorovaně vplíží do podkroví dívčí koleje a současně ženy uvnitř obtěžuje oplzlými telefonáty. Vánoce pro ně budou vším, jen ne šťastnými a veselými - ten muž je totiž začne hezky jednu po druhé zabíjet.

  • 2.11.2009
  Toxický mstitel 3: Poslední pokušení Toxieho (1989)

  Toxieho čeká poslední pokušení! Poté, co zbavil své městečko Tromaville vopruzů z Apocalypse Inc, zase nemá do čeho píchnout. Pokusí se sehnat práci, ale všechno ztroskotá na faktu, že stvoření nadlidské velikosti a síly prostě práci sehnat nemůže. Jednoho dne se Toxie dozví, že jeho slepá přítelkyně Claire má šanci opět vidět, ale bude to stát spoustu peněz. Pak dostane nabídku pracovat jako mluvčí Apocalypse Inc, což přijme právě aby získal peníze pro Claire. Aniž by věděl co se děje, Apocalypse Inc se zmocní městečka a zotročí všechny jeho obyvatele. Jakmile má Claire operaci za sebou, otevře oči i Toxiemu a ten se dá do bitvy za lepší budoucnost s Ďáblem samotným!

  • 26.9.2009
  The Haunted World of El Superbeasto (2009)

  Staňte se svědky příběhu z fiktivní země Monsterland - dobrodružství El Superbeasta, vyvrženého mexického zápasníka a jeho sestry a žhavé družky Suzi-X, jak se spolu postaví ďábelskému zlosynu Dr. Satanovi! Jedná se o adaptaci komiksu z mozku Roba Zombie, ten se navíc ujmul i produkce a celý projekt se odehrává pod jeho křídly.

  • 6.5.2009
  The Giant Claw (1957)

  Gigantický sup z vnějšího vesmíru ohrožuje zeměkouli! Na počátku jeden pilot spatří cosi jako UFO, ale poté se ukáže, že to byl obrovský ošklivý pták. Tak se tým vědců spolu s armádou pokusí vyvinout zbraň, která by narušila příšerákův štít, který ho činí neviditelným vůči všem radarům - a zbavila nás ho jednou provždy.

  • 28.4.2009
  The Dorm That Dripped Blood (1982)

  Studenti vyklízejí prostory staré koleje, aby mohla být srovnána se zemí, přičemž kolem se motá místní podivín. A lidé začnou jeden po druhém umírat…

  • 28.4.2009
  Laid to Rest (2009)

  Mladá dívka se probouzí v rakvi, s traumatickým poraněním hlavy a s tím spojenou ztrátou paměti. Vzápětí jí rychle dochází, že byla unesena vyšinutým sériovým vrahem, čímž pro ni začíná nová noční můra. Musí totiž přežít noc v odlehlém venkovském městečku, přičemž onen technologií vyzbrojený, maskovaný maniak, jí vytrvale půjde po krku.

  • 28.4.2009
  Ledová smrt II (2008)

  Jannicke, hrdinka prvního dílu a jediná přeživší masakru na zapadlé horské chatě, je zachráněna a odvezena do nejbližší nemocnice. Zatímco se jí dostane lékařské péče, místní policejní sbor sem dopraví i mrtvá těla jejích přátel, včetně toho vrahova… Tato noční můra ještě zdaleka není u konce!

  • 28.4.2009
  Three on a Meathook (1973)

  Čtyři dívky si jedou užít víkendové pohody u jezera, ale na cestě zpátky se jim porouchá auto. Na pomoc přijde sympatický místní mladík Billy, který je pozve přespat na farmu, kde žije spolu se svým otcem. Do rána se stane něco hrozného, tatík se ale jako vždy postaví za syna. Jak to následně dopadne s dívkou, do které se Billy zamiluje?

  • 28.4.2009
  Scalps (1983)

  Skupinka šesti pošetilých studentů archeologie se vydá kopat na staré indiánské pohřebiště. To ale rozhněvá místního pomsty a skalpů chtivého démona, zvaného Black Claw, který se pochopitelně s nějakým tím masakrováním troufalých teenagerů příliš ostýchat nebude...

  • 28.4.2009
  Crawlspace (1986)

  Bývalý zprostředkovatel eutanazie, syn nacistického doktora, vlastní prostorný dům, který využívá k pronajímání pokojů pohledným mladým studentkám. Záměrně pouze těm… Pak se totiž plazí sítí tajných chodeb, které jsou skryty za zdmi, aby mohl nic netušící dívky šmírovat, případně je otravovat nebo lekat různými nepříjemnými pastmi. Spoustu času také tráví psaním memoárů ve své mučící místnosti.

  • 28.4.2009
  Maska smrti (1986)

  Parta oblíbených studentů si ztropila krutý žertík na účet chudáka šprta, jenže to celé skončilo hroznou nehodou - ten nešťastník málem uhořel při práci v chemické laboratoři. Několik let poté si ta samá partička hodlá dát sraz v prostorách své bývalé školy, ale nikdo z nich ani netuší, že se tam na ně vrhne vraždící maniak v masce klauna!

  • 28.4.2009
  Madman (1982)

  Dětský tábor, skupinka lidí kolem ohně si vypráví strašidelné historky na dobrou noc. Když tu jeden drzý mládežník zvolá jméno místního masového vraha. Podle legendy se totiž traduje, že onen „Madman Marz“ kdysi pozabíjel celou svoji rodinu a byl oběšen, jenže jeho tělo do rána zmizelo z oprátky. A tak běda tomu, kdo ho přivolá… A také že ano, naši hrdinové začnou být jeden po druhém masakrováni.

  • 28.4.2009
  Elsa Fräulein SS (1977)

  Vše se odehrává ve vlaku plném nádherných mladých žen, kterým bylo nařízeno plnit přání nacistickým oficírům a sebraným mužům na západní frontě. A šéfka Elsa se specializuje na následné mučení těch, jejichž oddanost Vůdci už vzala za své...

  • 28.4.2009
  Forced Entry (1973)

  Mentálně narušený veterán z Vietnamu teď pracuje na čerpací stanici a zneužívá toho k vytipovávání si žen, které následně znásilňuje a zabíjí.

  • 28.4.2009
  Bone Sickness (2004)

  Bone Sickness je příběhem ženy, pečující o svého vážně nemocného manžela, který umírá na degenerativní chorobu kostí. A jelikož není šance sehnat lék, spolu se svým přítelem se obrací na alternativní formu medicíny. Takovou, která rozzuří mrtvé...

  • 28.4.2009
  The Incredible Shrinking Man (1957)

  Scott Carey a jeho žena Louise se opalují na jachtě při plavbě klidným mořem, když tu se najednou Scott na palubě dostane do záhadného mlžného oparu. Jak se mlha přežene, zůstanou mu po ní na těle jakési třpytivé částečky, které se vzápětí vypaří. Později ho nešťastnou náhodou zasáhne prostředek na hubení hmyzu, no a tyto dva incidenty společně zapříčiní, že se začne zmenšovat. Nejprve jen o pár centimetrů, ale poté více. Každý včetně doktorů jen kroutí hlavou. Brzy je jen tři stopy vysoký a stane se národní kuriozitou. A když měří pouhých 15 centimetrů, nezbývá mu než se přestěhovat do domečku pro panenky. Tam na něj naneštěstí zaútočí jeho vlastní kočka a následkem toho spadne do sklepa, odkud není úniku. Pro své blízké mrtvý, Scott musí najít cestu jak přežít v novém prostředí, plném nebezpečných nástrah...

  • 28.4.2009
  Rodina Addamsova (TV seriál) (1964)

  Addamsovi vážně nejsou typická rodina. Naopak mají požitek ze spousty věcí, které by 'normální' lidi zděsily. Gomez Adams je abnormálně zámožný muž a je schopen splnit každé přání své choti Morticie: ať je to pěstování jedovatých kytiček, nebo večeře při svíčkách na hřbitově. Ale lidé, kteří Addamsovi navštíví, nevypadají zrovna nadšeně z více jak dvoumetrového, smrtelně bledého komorníka Lurche, či jeho pomocné ruky (doslova), ale vůbec z celé téhle povedené rodinky...

  • 28.4.2009
  King of the Zombies (1941)

  Americký tajný agent, doprovázený svým sluhou a svým pilotem, je na cestě najít pohřešovaného admirála, jehož letadlo spadlo nad karibským ostrovem během 2. sv. války. Jako by tomu chtěla sama náhoda, naši hrdinové se svým letadlem také ztroskotají a pomoc jim nabídne německý lékař, jehož žena je více než divná...

  • 28.4.2009
  Greta - Haus ohne Männer (1977)

  Krutá Ilsa tentokrát šéfuje v ústavu pro sexuálně nemocné ženy, když se sem jedna z dívek dostane úmyslně, aby zjistila co se stalo její sestře. Mezitím si Ilsa vyplňuje volný čas tím, že nutí své svěřenkyně k sexu s vězni, aby je přitom mohla natáčet a prodávat to jako porno. Celkem byly s Ilsou (pokaždé Dyanne Thorne) natočeny čtyři filmy, ale tento je neoficiální, stojí tak trochu mimo ústřední trilogii.

  • 28.4.2009
  Jackass - naprostí šílenci (TV seriál) (2000)

  Tohle doma nezkoušejte. Tak zní varování před každým dílem a celkem výstižně popisuje o co v téhle show jde. Skupina spíše než kaskadérů nadšenců do zhovadilostí s vysokým prahem bolesti vám předvede hodiny inteligentní zábavy po svém. Jeden stupidní a nebezpečný kousek za druhým, jako třeba otočení obsazené kadibudky vzhůru nohama, wrestling s medvědem v plyšovém medvědím oblečku, šňupání žížaly a její následné vyzvracení, a tak dál. Příjemnou zábavu!

  • 28.4.2009
  Milion let před Kristem (1966)

  Pračlověk Tumak je vypuzen ze svého divošského jeskynního kmene. Po strastiplné cestě krátce nalezne domov u jiného kmene, civilizovanějšího a žijícího u pobřeží. Avšak i ti ho nakonec vykážou. Nicméně Tumak tentokrát neodejde sám, ale se ženou jménem Loana. Tak jim nezbývá, než bok po boku putovat nehostinnou krajinou a čelit mnoha jejím nebezpečím jako jsou pravěká monstra, nebo mohutné sopečné erupce.

  • 28.4.2009
  Putovala jsem se Zombií (1943)

  Mladá zdravotní sestra Betsy přijde na jeden z menších ostrovů v karibské oblasti, kde má pečovat o Jessicu, ženu majitele tamních cukrových plantáží Paula Hollanda. Jessica prý trpí jistou formou mentální vady, která vznikla následkem horečky. Prakticky nevnímá nic kolem sebe a spíš než cokoliv jiného připomíná žijící mrtvolu. Betsy se naneštěstí brzy po příchodu zamiluje do Paula a rozhodne se vyléčit pro něj Jessicu za každou cenu, i kdyby měla pomoc přijít ze zdejších voodoo rituálů.

  • 28.4.2009
  Tajemství hrobky (2006)

  Největší římský válečník - Tauro - tajně cestuje na příkaz svého vladaře do Jeruzálemu, aby vyvrátil zprávy o znovuzrození židovského rabbiho. Vzdor zradě a lsti z každé strany Tauro najde víru, lásku a pravdu, která by mohla rozbít celé impérium!

  • 28.4.2009
  City of Rott (2006)

  Stařík Fred se klátí městem plným zombíků, aby našel nový pár bot, protože z těch co má už ho pěkně bolí nohy. Živí mrtví mu ale stojí v cestě prakticky na každém kroku, řízení červy kteří parazitují na jejich tlejících vnitřnostech. Nejeden by z toho zcvoknul úplně, Fred je ale zatím na půl cesty. S pomocí svého chodítka Walkera to totiž není až tak bezbranný důchodce jak by se na první pohled mohlo zdát... Tak to je nevšední animovaná zombie komedie, za níž stojí jediný chlápek jménem Frank Sudol.

  • 28.4.2009
  Bikini Bloodbath (2006)

  Sedm krásek se rozhodne pořádně oslavit konec ročníku na střední, to znamená bikini a hodně chlastu. Nepočítají ale s tím, že je vezme útokem vyšinutý kuchař z místní restaurace. Přes varování tělocvikáře berou všechny výhrůžky na lehkou váhu, tedy až do chvíle kdy se budou koupat ve vlastní krvi. To už je ale pozdě něco vymýšlet...

  • 28.4.2009
  Astro-Zombies, The (1969)

  Poté co byl vyhozen z Výboru pro kosmický výzkum, naštvaný a pološílený doktor DeMarco stvoří Astromuže z těla mrtvého kriminálníka. Poté však nad svým výtvorem ztrácí kontrolu a ten vyrazí nemilosrdně vraždit, čímž ale upoutá pozornost jak mezinárodní špionské organizace, tak CIA.

  • 28.4.2009
  Slumber Party Massacre, The (1982)

  Osmnáctiletá Trish je sama doma a tak se rozhodne pozvat holky na mejdan. Jedna z nich je nová a lepší než ostatní v basketu, takže jí tam holky logicky nechtějí a než aby se nechala prosit, rozhodne se zůstat doma (což je náhodou hned přes ulici) se sestrou. Mezitím se ale uprchlý vrah pěti lidí rozhodne zúročit svojí náklonost k vrtačkám a s jednou vyrazí přímo za holkama. A kdo jim pomůže než právě jejich vyvržená kamarádka...

<< předchozí 1 2
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace