96 hodin (2008)

Jako akční film to nebylo špatný. Akce bylo dost a dobře plynula. Ale nějak mi Liam Neeson v této roli vůbec neseděl. V takové roli bych si spíše představil Seagala za mlada. Dobrý dojem z filmu kazil otřesný konec ala velký happy end.

V zajetí démonů (2013)

Po velmi dlouhé době horor, který byl napínavý, zajímavě natočený, dobře zahraný a hlavně nabídl spoustu lekavých momentů.

Červený trpaslík - Série 10 (2012) (série)

Konečně zase nová serie, která se vrací ke svým kořenům a opět nabízí spoustu skvělého humoru.

Až do smrti (2007)

Na film jsem byl celkem zvědavý jaký bude a byl jsem mile prekvapeny,protože jde o celkem slušný akční film, kterému nechybí dobry příběh. Film je hodně zajímavý do doby než :skončí Van Damme v kómatu a poté už je to slabší. Akční scény jsou dobře natočený a tato role Van Dammovi sedla.

Kluci v akci (2005) (pořad)

Celkem povedený pořád o vaření,který sem tam nabídne nějaký ten dobrý recept.

Cellular (2004)

Průměrný akční film,který si drží slušně tempo od začátku do samotného konce.

Klepání na nebeskou bránu (1997)

Skvělá zábava od začátku do konce. Nejvíc mě pobavila dvojice gangsterů, kteří jsou velmi komický.

Návštěvníci (1983) (seriál)

Lepší český seriál jsem neviděl.

Rychle a zběsile 6 (2013)

Film je plný akce a zběsilých automobilových honiček a celkem to vše hezky odsejpá a celkem dobře se na to dívá. Herecké obsazení ujde. Škoda jen, že je to strašně přehnaný a konec je dost k smíchu.

Věc: Počátek (2011)

Čekal jsem, že film bude nic moc a také, že byl. Úplně zbytečný remake a efekty nestály za nic.