Bony a klid (1987)

Skvělý film, skvěle zahranej a doplněný skvělou hudbou.

Hanebný pancharti (2009)

Po dokoukání Hanebných panchartu jsem měl rozporuplné pocity. Film mě vtáhl docela rychle do děje a film jsem si celkem užil. Nejvíc se mi líbilo herecké obsazení, které nemá chybu. Jedinej mi moc nesedl Brad Pitt, ale to proto, že ho spíš moc nemusim. Ve filmu mě se nejvíc líbily dlouhé dialogy a střídání jazyků. Samozřejmě je skvělá kamera i hudba. Dějově je to povedené a zajímavý konec, který mě fakt hodně překvapil. U filmu jsem se hodně bavil a doporučuju.

Pařba v Bangkoku (2011)

Mě se to líbilo hodně a přišlo mi to ochlup vtipnější než předchozí díl. Záplatka je stejná akorát zasazena do Bangkoku.

The Changeling (1980)

Velmi povedená duchařina s lehkou detektivní zápletkou. Film má vše napětí, atmosféru, dobrou kameru a hudbu. A hlavní představitel svoji roli stvárnil velmi dobře.

Drive (2011)

Drive je film, který mě po dlouhé době zase nalákal do kina a sem rád, že sem na tento film šel, protože je to dokonalej film. Film mě okamžitě vtáhnul do dějě a já si ho maximálně vychutnal. Dokonalá režie, hudba a herci jsou všichni supr.

Valentýnská pomsta (1981)

Na tento film jsem se dlouho těšil a konečně jsem ho viděl a splnil má očekávání. Velmi dobrý slasher horor, který má atmosféru i napětí a dobře uděláný gore efekty. A také bych to vůbec nepřirovnával k Pátku 13 a film ho ani nekopíruje.

Bullittův případ (1968)

Velmi povedená kriminálka s obstojným příběhem, který dobře odsejpá dopředu a vůbec nenudí. Filmu hlavně vévodí dobré herecké obsazení v čele se Stevem Mcqueenem. Samozřejmě nejlepší na filmu je brilantní automobilová honička Fordu Mustang vs Dodge Charger, která je velmi efektně nafilmovaná.

Gone in 60 Seconds (1974)

Bombovej film o krádeži aut se skvělou závěrečnou honičkou.