Mistr neznámého boje (1993)

Filmek na který jsem čučel, když jsem chodival na základku mě tenkrát totálně dostal. Nedávno jsem jej viděl zase a pořád je to skvělá zábava. Nostalgie.

Šílená jízda (1997)

Asi nejlepší film s borcem Markem, bitky jsou bombasticke ve všech směrech, děj sice nevalný, ale pro takovýto typ filmku postačující. Dávám pět hlavně za akci a za Marka.

Bo ming chan dao duo ming qiang (1979)

Sammo Hung a Lau Kar Wing by zasloužili pět hvězd už za jejich dva vzájemné, vypilované souboje. Jen škoda pár zrychlených záběrů, jinak choreografickej nářez tak jak to mám rád.

Ip Man (2008)

Velmi dobré. Donnie Yen ukazuje své kvality. Pěkné použití Wing Chun- hlavně scéna proti deseti bojovníkům se povedla. Příběh mi k srdci dvakrát nepřirostl a také občas zbytečně rychlý střih a použití drátů sráží jinak skvělý bojový film. Nejlepší Wing Chun filmy jsou Warriors two a Prodigal Son, kde je pár věcí z tohoto stylu vysvětleno.

Bláznivá střela (1988)

Jedna z nejlepších parodií v historii. Leslie jako dokonalý vážný/vtipný Frank Drebin. Také určitě nejlepší parodysérie vůbec. Už jsem ji delší dobu neviděl, to budu muset dohnat. Rozkošný bobřík :))))

Červený trpaslík (1988) (seriál)

Hodně ujetý a hodně vtipný. Rimmrák Sičák pro mě bude jedním z nejlepších nýmandů na světě. Polévka Gaspačo

Přátelé (1994) (seriál)

Nejlepší Sitcom na zlepšení nálady. Když jsem viděl tento seriál poprvé hodně mě ovlivnil, nemohl jsem se dočkat další epizody. Většinu dílů jsem viděl už mnohokrát a vždy mi zlepší náladu. Chandler je pro mě kultovní postavička.

Spaced (1999) (seriál)

Trochu úlet-seriál s božím Peggem :). Je zde mnoho nápadů a takový skvělý rychlý humor :) Nejlepší byl šilenec, kterej musel pořád pařit- když nic nehrálo, tak slyšel hudbu ze zvuků telefonu atd.

Já, robot (2004)

Poprvé viděno u kámoše - moc se mi to nelíbilo. Podruhé jsem si to už užil sám a naplno. Vidina světa kde je více robotů než lidí, kteří si ani neuvědomovali, co se může stát docela mrazila. Kamera tu hodně originálně rotuje, Will v cool roli zklamat nemůže. Proyasova režie je skvělá, díky tomuto filmu jsem se propracoval k Vráně a Dark City.

Donnie Darko (2001)

Viděl jsem nedávno, určitě jsem všechno nepochopil, ale to mi nevadilo. Skvělá snová atmosféra mě držela k tomuto skvostu úplně přikovaného, hudba byla také suprová. Určitě se na to musím podívat znovu.