• Rodinný
  • Pohádka

Smrt v sedle (1958)

Rodokapsové halucinace, koně, naivní kriminalní zápletka- při srovnání s, na stejných základech postaveným, mladším seriálem , ještě dobrý.

Život Briana (1979)

V původním znění -1,5*. S dabingem -Táborský, Kaiser,Lábus -4*

Autoškola národa (2010) (pořad)

Novácká estráda Petra Novotného z produkce ČT. Prázdných vsuvek a pitomého tlachání moderátorů a hostů je asi pětkrát více než samotných ukázek a vyhodnocení testu. Ukázky z řízemí automobilu pod vlivem alkoholu byly díky režii a kameře úplně na ...... Ukázky při samotném testu byly díky počítačové animaci často nečitelné. Ne nechtěl bych barevné obrázky křižovatek z učebnic, jak si o mě asi teď myslí LUCZI, ale reálné záběry z automobilu by určitě byly lepší.Dík té výborné animaci jsem při otázce na předjíždění přehlédl značku křižovatky, až při čtení možností jsem zpětně dedukoval jestli nejvyšší povolená rychlost na předchozí značce byla 60 nebo 80, jestli nechci odbočit vlevo když se otázka týká vyhýbání, že by asi měla na palubce svítit kontrolka mlhovky když se po ulázce jízdy v mlze všechny odpovědí vztahují k osvětlení. - A stejně jsem skončil s plným počtem, z možností se dala odpověď odhadnout snadněji než v testech používaných v autoškole. A kromě rychlosti na železničním přejezdu si toho řidiči moc nezopakovali. Světelná křižovatka kde by v jednom směru svítila zelená a ve směru kolmém svítila zelená prava šipka je sice teoreticky možná, ale doufám nikde není! Zadní mlhovkou svítí když je potřeba každej, otázka by se měla týkat spíš předních, i za jasných měsíčních noci mě nejméně každé 2km zrentgenuje dobrák s mlhovkama. U druhé autoškoly národa už jsem to naopak vzdal po první otázce- na co upozotňuje následující značka - čučím na televizi z půl metru, vidím starou belu- grafik asi pozapomněl na rozdíl v rozlišení monitorů a TV, a záměrně použil nejméně přehledné ukazatele palubní desky. Posílejte odpovědi po každých 4 otázkách SMSkou za 10korun, jen ty SMS mohly matáčení a výhru v soutěži zaplatit, a nemusely stěžejní část pořadu zabrat prezentace a reklamy sponzorů.

Poslední muž (1934)

ZAJÍMAVOST : Maturitní tablo, které můžete vidět na Kohoutově abiturientském večírku,bylo vytvořeno pro tento film z archivních forografií herců -Kohoutových spolužáků a profesora. Toto tablo si pak "zahrálo" v mnoha českých filmech a seriálech-Měsíc nad řekou(1953), Muž na radnici(1976),Sjezd abiturientů(1999),...

Návštěvníci (1983) (seriál)

Ve 25. století už Rusové nevyrábějí NIVU sériově, to se mi nezdá. ... Trochu roztáhlé a zároveň krátká stopáž jednotlivých epizod, jen se děj rozjede, jsou tu závěrečné titulky.

Princové jsou na draka (1980) (TV film)

Jako dítě jsem to přímo nenáviděl. Bedrna a Skamene skvělí, nebýt vlezlých písniček s ještě vlezlejsími texty přidal bych 2hvězdičky.

Vyprávěj (2009) (seriál) odpad!

odpad! , ale asi nejlepší český seriál 21. století

Horem pádem (2004)

Vyhledejte si na youtube ukázky KURVA FANDIM a POLICIE, zbytek nestojí za vidění.

Riskni to s Polly (2004)

Standartní Stillerovka. Ovšem J.Aniston si už naprosto stejnou roli na stejný scénář zahrála v epizodě Rossův seznam v seriálu Přátelé a zde ji pouze nepatrně rozvinula. Dlouhé a rozvláčné s předpokládaným koncem, dobré k usínání.

Čarodějův učeň (1977)

Moučka naprosto excelentní.! Nejlepší animovaný film K.Zemana.Jen hudební podkres romantických scén tvořený improvizací na lidovku Lásko bože lásko je ke konci už ubíjející.