Equalizer (2014)

aka Zabiják z Hornbachu 😂😂😂 pobavilo

Barbie (2023) odpad!

ODPAD ODPAD ODPAD ODPAD ODPAD  Mojo Dojo Pitchovina! Slovo Barbie jsem snad za celej svůj život neslyšel tolikrát jako tady za 2 hodiny. Nesmyslné dialogy, debilní děj, tragickej Gosling, všechno špatně. Původně jsem čekal průměrnou komedii u které se snad občas zasměju - to se bohužel nekonalo. Ani ta komedie, ani ten smích!!! Lituju času, lituju peněz. A děkuji všem normálním lidem, kteří tenhle brak ohodnotili jako ODPAD!

Párty Hárd (2019)

Asi mám zastydlou pubertu nebo jsem prostě na píčoviny, ale tohle mě bavilo... Film si na nic nehrál,  úchylárna od začátku do konce :-D

The Last of Us (2023) (seriál)

Pro mně bohužel zklamání. První díl asi nejlepší, jinak děsná nuda, nakažených poskromnu… a i když jsem se snažil, tak jsem si tu škaredou Bellu jakožto Ellie nedokázal propojit. Škoda, na to jak to bylo vyhajpované, jsem čekal víc.

Vlkodlak: Noční lovec (2022) (TV film) odpad!

Sračka na entou. A s těma chválama tady jděte víte kam!

Van Helsing (2004)

Jedna hvězda za okouzlující Kate Beckinsale, jinak tenhle film stojí za vyližprdel!!!

Král psanec (2018)

Jelikož jsem dal 5* filmu Statečné srdce, tak tady musí taky! Tento snímek je historickými událostmi daleko věrnější a také musím ocenit exteriéry přímo ve skotsku. Velmi zdařilý film!

Věc (1982)

Skvělý film, o tom žádná!!! V roce 82 bych určitě dal 5*, nicméně dnes už jsou vizuální efekty velmi zastaralé a trošičku mi vadily. Na horory moc nejsem, ale tento doporučuji - atmosféra je výborná!

Trol (2022) odpad!

Za mě těžce nepovedený film. Pro skandinávce má možná nějaký význam vzhledem k folklóru, ale u mě nepochodili AKA parodie na King Konga.

Časové pásmo bylo změněno