Captain America: Občanská válka (2016)

Marvelovská Avanger série by se mohla začít vydávat s podtitulem "padesátkrát a stále poprvé". Navíc v sérii začíná přibývat čím dál více špatnejch rolí, po otravným Hawkeyeovi a Paprikovi se na scénu přidávají nuďasové jako Falcon aka Clerence a Black Panther, kterej má sice skvělej kostým, ale nuda přichází v okamžiku, kdy ho sundá. Takže větší část filmu. Příjemným překvapením je Spidey, o kterém jsem si dost dlouho myslel, že bude další hřebík do rakve. Díky za něj a už teď se těším na film. :)

Abraham Lincoln: Lovec upírů (2012)

Od začátku jsem věděl, že to bude popkornovka, a dostal jsem to, co jsem čekal, možná i trochu víc, takže jsem spokojený a nestydím se hodnotit tak, jak hodnotím.

Mr. Robot (2015) (seriál)

Docela dobrej seriál, ač pro mě s né moc sympatickou hlavní postavou, zazdí totální fail na konci série. Hudba mi dost často připomíná dílnu Trenta Reznora a to je velké plus.

Černí baroni (1992)

(tradičně) hrozný herecký výkon Vetchého kazí požitek, jinak je to skvělej film.

Autosalon (2005) (pořad) odpad!

Dřív docela průměrný, ale ucházející pořad o autech se změnil v bandu trapáků hrající si na Top Gear po česku.