Zkus mě rozesmát (2011) odpad!

Další Sandlerova kravina narvaná suchým humorem o ničem. Nikdy nepochopím, co na něm lidi vidí.

Lidice (2011) odpad!

Totální brak, zápletka na hovno, falešné citečky, trapné obsazení a zoufalá hudba. Jdu blejt.

Já, padouch 2 (2013)

Tímto bych chtěl vzkázat slečně z kinosálu šest na Novém Smíchově, desáté řady a sedačky číslo osm, ať zhyne ve všech kruzích pekelných za ten svůj debilní ječák. 4.7. 2013 19:00

Fantastická čtyřka (2005)

Kupodivu o dost lepší zážitek než vychvalovaný X-men first class. Navíc Jessica Alba je neskutečná kost.

Konečná (2013)

Scénář je podivný a bez Arnolda a Knoxvilla by to byla kravina, přesto tihle dva dokázali film zvednout.

X-Men: První třída (2011)

Film si vede docela slušně do doby, kdy se mladíci začnou učit svoje schopnosti v baráku vědátora. Tam to začne pomalu najíždět do filozofických nesmyslů a o bytí a nebytí vyšší rasy a film graduje do absurdního a totálně přehnaného finále, plného ještě větších filozofických nesmyslů. Tenhle film si rozhodně nezaslouží tak vysoké hodnocení.

Hluboké hrdlo (1972)

Šílený humor, šílení herci a chlupy kam se podíváš. Takhle nějak jsem si vždy představoval porno, u kterého masturbují naši otcové.

Megamysl (2010)

Spíš Meganesmysl.

Californication (2007) (seriál)

Postava Hanka dokazuje, že Duchovny nepatří do starého železa. Pátou řadou jde seriál docela do kopru, ale stále je to jeden z nejlepších serošů co znám.