Constantine (2005)

Můj komiksový bůh ve filmové podobě.

Syčák Hesher (2010)

HESHER WAS HERE! Nevím co tu každý má, ale pro mě je to jeden z nejsilnějších filmových zážitků za posledních pár let. Člověk kolikrát neví, jestli se smát nebo brečet. Emoce v tomhle filmu jsou a ne, že ne. R.I.P. Cliff Burton.

Arrow (2012) (seriál)

Po prvních dílech se trošku zdráhám hodnocení, ale vypadá to, že se adaptace komiksu hrdiny se jménem Green Arrow daří.:)

Sherlock Holmes (2009)

Konečně někdo natočil pravou tvář knižního Sherlocka Holmese.:)

Nespoutaný Django (2012)

Za mě je to nejlepší western za posledních 25 let. Film krásně utíkal a já se (jako vždy u Tarantina) královsky bavil. Hudba je klasicky výborná a konečně se střílí i do koní. A negativum to, že ve filmu je obsažená příliš velká rozlišnost žánrů? WTF?! Nechápu, jak to někdo může napsat.

Ozvěny mrtvých (1999)

Bacon je prostě herec, kterého můžu. Film se nevlekl ani minutu a já se skvěle bavil.

Ptáci (1963)

Moje první rande s Hitchcockem. Pamatuju si to z dětství, když jsem ležel nemocný a nešel do školy, kupodivu to běželo někdy dopoledne po Snídani s Novou. Tenkrát jsem si řekl, že už nikdy nevylezu ven.

Klip (2012)

Film se snaží tak strašně moc šokovat, až je to občas dost přehnané. Nebýt hezké herečky dám ještě méně.

Komici (2009) odpad!

Ne, nesmál jsem se a Sandler stále a pořád dokazuje, jaký je to failozor.