Ztracena v pustině (2010)

No tak horor to vážně není spíš takový thriler..Žádná krev což je škoda.Dvě krásky na kole si jentak jezdí sem a tam potom se nepohodnou a už to začína.Jedna se stratí druhá ji hledá potom pár mrtvol a je konec já se nenudil.

Les 7 Jours du talion (2010)

Hmmm tak nevím celou dobu čekám na scény s mučením a moc sem se jich teda nedočkal.. snad byly jen tři a ješte k tomu krátky .No dost velký zklamání..

TACHO (2010)

Jenom pro začátek Dana Landu mam velice rád tím myslím hudbu i tu starou i tu novou, ale toto.... když sem se na to díval tak sem kroutil hlavou ze strany na stranu a říkal si kdy to skončí protože me to fakt přišlo amatersly natočeny a ne jenom proto.Vedlejší línie v ději naprosto mimo (dva blázni). A co me nejvíc pobavilo byly dva slovenští policajti ti neměly chybu, stěně jako mafian Jožo

Storm Warning (2007)

Pro mě obyčejný horor kterých je světe mraky. Vidlaci +manželský pár a následná likvidace.Krve je tu dost mordy pěkný a Honky ala kule tatka taky dobrý.

Dead Set (2008) (seriál)

Vzhledem k tomu co se mi po zhlédnutí všech 4 dílech zdálo, nemůžu jinak

Světová invaze (2011)

Filmy s mimozemštanama jak nam dávaji na p*del mam moc rád a o to sem byl štastnější když sem sem zjistlil že další takovýá se klube na svět.Nejdřív to byly trailery co mě moc nenechaly spát,protože sem si řikal že to musi dopadnou dobře a taky (pro mě) dopadlo.Vesmířani proti amíkům tváří v tvář proti sobě muž proti muži.Akce svižná nenudící občas hluchá místa ale to nevadi kulky lítaly vzduchem alieni umíraly!!!!!!(žadné silové neviditelné pole kolem nich).Řezba jak má být.PS- Oni přece nezachranily Zemi jen přišli na to jak zničit jejich letectvo.

Triangle (2009)

Z té časove smyčky sem byl tak nějak mimo.Přiznám se, že bych to radši viděl jako vyvraždovačku snějakym maniakem nebo duchařinu než toto .ale i tak sem se bavil a ten konec moc povedený.Na Melisse sem mohl oči nechat..

Orel Deváté legie (2011)

Milé překvapení a to sem se na to nechtel podívat kvůli Tatumovi,ale překousl sem to a baviilo.Krev moc nehledejte což je škoda u tohoto typu filmu.114 minut uteče jako voda a ani jednou sem se nenudil.A zajímalo by mě jak to bylo doopravdy s 9 legií...