Svítání (2009)

No tak čekal sem něco ve stylu Underworld(bez vlkodlaku),ale dostal sem něco jinýho. Jak velké překvapeni.Prostě je to jinak tady bojují upíří o své přežitía lidé už skoro nejsou.Pro mě originální hodně.

Svatý boj (2001)

1 hvězda za nádhernou Summer Phoenix jinak odpad! Ten film je neskutečna kravina sem se ani na to nedodival a to se mi stalo poprvé že sem něco nedokoukal.Velké zklamání.

Ošetřovatel (2011)

Se dívím hodnocení tady není to tupé trapné jak se tu píše zasmál sem se fakt dost a to mi stačí. Scéna v baru s gorilákem je fakt parádní.Proč hledat něco co tam vůbec není a nemá být je to prostě o zvířatech tak co čekáte? Za mě 65%

Plague Town (2008)

Hlavní hrdinka simpatačka ,ale film blbost s blbcama namalovanýma na bílo. Co byly zač sem se jaksi nedozvěděl proč je na tom mostě nepřejeli do jednoho proč?Atmosféra sice byla opravdu misty až hustá ale to je vše bohužel.

Pařba v Bangkoku (2011)

Mě to přišlo o hodně lepší než jednička.Smál sem se teda skoro pořád to se o Vegas říct nedá ani náhodou.Tyson jako zpěvák no nevím nevím:D a samozřejmě fotky na konci mě opět pobavily nejvíc.

Černá hodina (2011)

Tak sem se na to těšil a tak sem zklamaný.Moskva bez lidí působí sice parádně, ale to je tak asi všechno na tomto filmu.Už dlouho mě nesrali herci jako tady a přal sem všem do jednoho smrt,kromě těch rusů ,ti byli jakštakš dobří.A co se týče těh mimozemštanů sice sou možná originálí tiím že sou neviditelní ale kdo proboha vymyislel tu podobu když byly odhaleni kterej ocas?

Bitevní loď (2012)

Amicí opět zacchránili svět jako už v mnoha invazních filmech,ale ne stakovou parádou jako tady.Velkolepé souboje,stříleni,výbuchy,destrukce mnoho kliše a nesmyslů(drift na moři :D) přesně jak to mám rád.

Prci, prci, prcičky: Školní sraz (2012)

No tak me to určite nezklamalo je pravda že začatek všech gagů pusobil pro mě velmi nuceně pro divaka,ale postupem času to bylo lepší a lepší.Stifler je pořad frajer bez něho by to opravdu nebylo ono a jeho pomsta bylo parádní :D.Kino se smálo fakt hodně skoro plne bylo což dokazuje uplně poslední scéna,vite o čem pišu že?:DNo a opila 18 byla fakt kus :D

Půlnoční vlak (2008)

Vinnie Jones je frajer o tom žadná , atmosfěra taky dobrá, ale ten konec to bylo co proboha? Co byly zač ti skřeti nebo co to bylo?:DChtěl sem dát 4* nebýt konce.

Expozitura (2009) (seriál)

Nemůžu pochopit proč nekteří tady hodnotí serial po 1 díle.Když se mi to nelíbí tak na to nečumím ne!!!!!!!!! Po těch zaplavách ordinac , ulic vkv a já nevím co ješte se vyrojilo něco co je fakt povedeny ,dobře natočený serial o celým českým podsvětí jak to funguje.