Poslední tajemství Titaniku (2008) (TV film)

Pro mě veliké zklamání. Hodněkrát se v dokumentu zmíní jméno Titanic, ale tím to hasne. Spíš je to dokument o dvou ponorkách, které nezjištným způsobem ztroskotaly v druhé polovině 20. století. A ty 2 minuty záběrů ze dna Atlantiku na největší loď té doby opravdu nestačí... 30%

Kličko (2011)

Působivý dokument o boxerských modlách, kteří si prošli těžkým životním bojem, aby vstanuli na boxerském stupíňku pro vítěze. Hodnotím velice kladně 80%

Panika v městečku (2009)

Kdo by to byl býval řekl, že z plastových figurek lze natočit svěží a nápaditý film? Já určitě ne. Hodně se mi to líbilo a český dabing opravdu luxusní. 65%

Bastardi 2 (2011)

Obrovský propadák. Jednička byla slabá, ale oproti dvojce byla zlatá. Film na mě působil jako by nám nechtěl ani nic říct, prostě to herci jen tak odflákali a kde nic tu nic. A ty rádoby akční scény viz automobilová honička, byla natočena jak od nějakého amatéra z ulice. 20%

Okresní přebor - Poslední zápas Pepika Hnátka (2012)

Nemůžu si pomoct, ale film předčil celý seriál. Josef Hnaták, svérázný trenér, který si nebere servítky a se vším se dokáže vypořádat, sehrál svou roli geniálně(bez něj by film neměl grády). Nezklamal ani kapitán týmu Jirka a Kužel. Pro mě příjemné překvapení z české produkce 75%.

Přísně tajné! (1984)

Top Secret považovat za bláznivou komedii nelze, dobrého humoru jsem se nedočkal. Hudební um od Nicka Riverse byl jediné pozitivum tohohle béčkového filmu. 40%

The Haunted World of El Superbeasto (2009)

Nemám slov... Parádní animovaná odreagovačka, kde hraje hlavní roli nahota, sprosťárny a nevybíravý slovník. Pro mě geniální dílo(víc takových) 90%

Nedotknutelní (2011)

Zvláštní film, který nám ukazuje, že přátelství může vzniknout opravdu mezi kýmkoli, a to i dokonce u naprosto odlišných lidí. viz Driss (černoch, který moc vychování nepobral) a bohatý Philipp, který je po nehodě ochrnutý po celém těle. Průměrný film 65%

Mé druhé já (2007)

Harry Brown v ženské podobě a s mladší vizáží, zato slabším zpracováním. Moderátorka rádia, která díky přepadení v parku příjde o svého snoubence vezme spravedlnost do svých rukou a stává se z ní ochránce bezbranných. Lepší průměr 60%