Já, robot (2004)

Na dobu natočení filmu jsou počítačové triky až moc okaté a a hodně vzdálené realitě. Smith zahrál svou roly policajta, který nevěří robotům(ikdyž je sám trošku robot) skvěle, jinak mě tento film nijak zvlášť nenadchl. 65%

Avengers (2012)

Musím uznat, že jsem nad míru spokojen jak s 3D efekty, tak s využitým potenciálem všech kladných superhrdinů. Pro mě neskutečný zážitek,doporučuju všem nadšencům Marvelu. 90% 13.5. Podruhé jsem viděl film v kině a má spokojenost s filmem ještě vzrostla 93%

Hačikó - příběh psa (2009)

Čekal jsem sentimentální podívanou a myslel jsem, že z toho budu na měkko, ale vůbec tomu takhle nebylo. Pes byl opravdu krásné plemeno, Gere svou roly zahrál výborně, ale celkový pohled na film vyšumněl do prázdna a nijak mě nezasáhl, čistý průměr 55%

Rumový deník (2011)

Po traileru, který jsem viděl v kině jsem se nesmírně těšil na celý film. Po zhlédnutí jsem dosti zklamán. Tentokrát filmovou mizérii nezachránil ani jindy skvělý Deep a přenádherná Amber Heard . 30%

Adamova jablka (2005)

Neuvěřitelný film o jablkovém koláči, faráři, jenž vytlačuje všechny zlé věci z mysli a vidí realitu růžovými brýlemi a v neposlední řadě o vězních, kteří přijeli na faru, aby se stali lepšími lidmi a farář Ivan se jim k tomu snaží dopomoci. Bravůrní film 85%.

Magnolia (1999)

Z mého pohledu se jedná o velkofilm, spousta různých životních příběhů se navzájem prolíná a budí to skvělý dojem. V tomto případě tu délka filmu nehraje špatnou roli, ba právě naopak. Kdyby měl film 5hodin, tak by mě to vůbec nevadilo. K 5 hvězdičkám mnoho nechybělo. 85%

Bubba Ho-tep (2002)

Do domova důchodců zavítá můmie, která vysává duše z nemohoucných seniorů. Na odpor se jí postaví bláznivá dvojice důchodců. Jeden si myslí, že je prezident Kennedy, akorát mu přebarvili pleť na černo a druhý je neupadající popová hvězda Elvis Presley. Film mě pobavil a zaslouží si 4 hvězdy. 75%

Ruka zabiják (1999)

Velká nuda, vraždící ruka nepobavila, ba naopak uspávala. Ještě, že byla ve filmu krásná Jessica Alba, to bylo jediné pozitivum filmu na které se dalo dívat. Pro mě podprůměrný film 25%

Tajemství Titaniku (1986) (TV film)

Tajemství Titaniku mě velice zajímá a v tomhle dokumentu je vše potřebné, co náruživý fanoušek tohoto potopeného gigantu potřebuje vědět. 80%

Prci, prci, prcičky: Školní sraz (2012)

Jim, Kevin, Finch, Stifler, Oz a spousta dalších hrdinů se po 13letech od maturity vrací opět na scénu. Tentokrát se ke školní srazu připojí i Jimův otec, který si potřebuje vyhodit z kopejtka. Lepší průměr, ale na první díly to nemá, bez Stiflera, který to tentokrát oplatí Finchovi stejnou mincí by to byl slabší průměr. 68%