Malá Miss Sunshine (2006)

Rodinná road movie ve které není nouze o zábavu a řadu neobvyklých komplikací, které brání rodině docestovat na soutěž malé miss Sunshine,do níž se dostala nejmladší členka rodiny. Nečekal jsem, že to bude až tak dobré... 80%

Rio (2011)

Rio bych zařadil mezi animák, který nijak nevyčnívá a nevybočuje z průměru amerických filmů. Animované zpracování hodnotím na jedničku, dobrodružství Blua na trojku a musím vyzdvihnout taneční kreace papoušků, které byly z celého filmu to nejlepší. Pohodová podívaná na uklidněnou 60%

Černobílý svět (2011)

Pro mě nepochopitelný pohled na červené ohodnocení... Nějak jsem tomuto filmu o utlačovaných černých služkách nepřišel na chuť. Ptám se, co je na něm tak převratného? Pro mě hodně podprůměrný film s nekvalitním hereckým obsazením a špatným příběhem. 35%

Underworld: Probuzení (2012)

Navštívil jsem premiéru Probuzení a musím pochválit režiséry Marlinda a Steina za dobře odvedenou práci, ikdyž byl film dějově slabší, pro mě to byl velký zážitek. 80%

Strážci - Watchmen: Příběhy Černé lodě (2009)

Nemám slov... Watchmen mě zcela ohromil, tento animovaný horor řadím mezi ty nejlepší, které jsem doposud viděl, DelPurgatorio se Smithem dokázali vytvořit to, co jsem přesně potřeboval vidět. 90%

Fenomén (1996)

Travolta v roli, která mu sedla jako snad nikdy. Sympaťáka s dobrým srdce jedno večera v den jeho narozenin osvítí záhadné světlo z nebe a to mu daruje nadlidské schopnosti. Travoltovi se tak změní život k nepoznání, najednou má hlavu plnou myšlenek a nemá je kde ventilovat. Film se mi hodně líbil. 80%

Husk (2011)

Na kukuřičném poli vládne duch zabitého kluka, který má podobu strašáka vran. Shodou okolností tu nechtěně zavítá skupinka mladých lidí a budou muset bojovat o holé životy. Průměrný americký horor, který neochromí ani neurazí 50%

50/50 (2011)

Komedie? Ale kdeže, nezasmál jsem se ani jednou. Film ukazuje život mladého muže, který se musí vyrovnat s diagnózou rakoviny a vede si opravdu na jedničku. Pozoruhodný film s chytlavým tématem. Pro mě spíš průměr 60%

Sherlock Holmes: Hra stínů (2011)

Cca po 15ti letech jsem navštívil Velké kino ve Zlíně a vybral jsem si tento film. Po velmi vydařené jedničce jsem byl plný očekávání, co nám přinese dvojka. Bohužel musím konstatovat, že to zas tak velký boom nebyl. Nezapomenutelný je úsek v lese, kde jsou zpomalené záběry a jde zde vidět propracovanost grafiky, to hodnotím jako jeden z nej záběrů, co jsem kdy viděl. Jinak o zbytku se raději nebudu bavit. 65%

Všemocný (2011)

Eddie Morr, nepříliš dobrý spisovtel, který podepsal smlouvu na knihu, ale nedaří se mu napsat ani věta. To jen do doby než potká bývalého švagra, který mu nabídne pilulku NZT, která dokáže člověku zapojit mozek na 100% a taková nabídka přitáhne nejednoho zločince a o zábavu je postaráno. 68%