Návrat idiota (1999)

Nějak jsem se v tom ztrácel a nepochopil jsem hlavní pointu, čekal jsem lepší zážitek . 50%

Na sever Severozápadní linkou (1959)

Hodně povedený film a skvěle propletený děj, který bych já do kupy určitě nedal, klobouk dolů před vynikajícím Hitchcockem, který je opravdu legendární režisér. 85%

Gnomeo & Julie (2011)

Novodobý příběh podobný slavnému Shakespearovu dílu, který si v mém Top žebříčku určitě místo nenajde, pobaví akorát závěrečné taneční kreace postaviček 30%

Harakiri (1962)

Velice silný filmový zážitek, který mě nenechal chladným. Ronin, kterému zemřel vnuk a dcera s manželem chce spáchat harakiri, tak příjde do domu, kde sídlí klan, který tento rituál umožňuje. Ronin převypráví svůj životní příběh ze kterého jde mráz po zádech, 92%

My Fair Lady (1964)

Koukatelný muzikál s dobrým hereckým obsazením a hezkýma písničkama(mohlo to být o něco kratší) 75%

Hurvínek na scéně (2010) odpad!

Absolutně kýčovité, nudné a bez jakéhokoli děju. Zneuctění českých loutkových postaviček a na to, že to mělo jen 50minut, jsem měl, co dělat, abych se konečně dočkal konce, 10%

Dějiny násilí (2005)

Tom Stal, který byl v minulých letech zabiják lidí si našel ženu, založil rodinu a začal žít slušným životem, teda až do doby než ho v jeho kavárni přepadnou 2 ozbrojenci a on je po sléze zabije. Tím se stává místním hrdinou a hlavním tahákem pro média. Od té doby se mu začnou ozývat staří nepřátelé z řad mafiánů a Tom se vrací do starých kolejí. Pro mě povedený thriller 75%

Unaveni sluncem (1994)

Hodně slabý film, který určitě do Top 300 nepatří. Když ze 152 minut dlouhého filmu zaujme jen posledních 20, tak si to vysoké hodnocení nezaslouží, pro mě 50%

Adéla ještě nevečeřela (1978)

Hodně zábavná podívaná s výborným hereckým obsazením a detektiv Nick Carter alias Nick Ledvina neměl chybu. Pro mě jeden z nejlepších československých filmů. 90%