Café Barrandov (2011) (pořad)

Viděl jsem díl s Brichtou a Fanánkem a docela jsem se bavil, jinak Svobodová trošku slabší v moderování.

Skřivánci na niti (1969)

"Já se ptám, ne kam zmizela morálka, ale kam zmizel mlíkař " nezapomenutelná hláška od Vlastimila Brodského :-) Jinak tento film nezachránilo ani dobré herecké obsazení v čele s R. Hrušinským, celkem jsem byl zklamán.

Malý velký muž (1970)

Dustin Hoffman v roli konfidenta a přeběhlíka. Z tohoto filmu jsem měl hodně silný zážitek a hodně se mi líbil, tošku bych zkritizoval posledních cca 10 minut filmu, které byly nesmírně zdlouhavé, jinak tomu nemám, co vytknout.

Kabinet doktora Caligariho (1920)

Mám rád tyhle staré a němé horory a Kabinet doktora Caligariho není výjímka, skvělá hudba tomu dodala na dramatičnosti, dávám 4* a 80%

Muž z Acapulca (1973)

Hodně nezapomenutelných hlášek, vícekrát jsem se hodně zasmál, Belmondo s Bissetovou to taky zahráli dobře, ale celkově to bylo takové nemastné, neslané a děj byl taky o ničem, takže 3*

Hoří, má panenko (1967)

"Otočte ho, ať nevidí jak mu hoří dům." "Tak jsme ho otočili a stejně se tam díve." "Se nedivte, že se tam díve, když mu hoří dům" :-D 80%

Tahle země není pro starý (2007)

Tak tohle opravdu ne!!! Nechápu, tak vysoké hodnocení u tohoto béčkového filmu, škoda pohledět.