Monty Python a Svatý Grál (1975)

Poněkud bizardní a nevkusné, podruhé bych se už na to nepodíval, celkem jsem se při tom nudil...

Zodiac (2007)

Dobře natočená kriminálka, kde si policie neví rady s dopadením sériového vraha. Až se jednou o případ začne zajímat karikaturista, který je tímto případem posedlý, pak se věci teprv začnou hýbat. Zodiacovi konečně někdo začíná šlapat na paty. Doporučuju se na to podívat.

Letohrátky (1990) (seriál)

Miloval jsem tento seriál jako dítě a na zlotřelého hada, vlka a tigra si pamatuju dodnes

3:10 Vlak do Yumy (2007)

Nečekal bych, že se dá v dnešní době natočit, tak kvalitní western, dobré herecké výkony Crowe a Bale a kvalitní děj, pro mě 80%

Česko Slovenská SuperStar (2011) (pořad) odpad!

No už by to mohli konečně nadobro ukončit, rok od roku je to horší a horší a Mareš už je hodně okoukaný. A porota je banda šašků, ztráta času...

Ženy v pokušení (2010)

Pro mě na české poměry hodně povedená komedie, herecké trio Helena, Laura a babička taky zářily, hlavně ta třetí jmenovaná, zkušená ženská, která nemá nikdy dost, co se chlapů týče :-) A hláška Macháčka, že to není poslední vrchol, který jsme spolu zdolali, mě taky hodně pobavila.

O kouzelnici Klotýnce (1988) (TV film)

Dvě hvězdy a to jen díky zábavným a chytlavým písním, jinak děj byl hodně slabý.

Rango (2011)

Povedený westernový animák, který měl podobný děj jako Příběh žraloka, kde si hlavní hrdina vymyslí příběh, jak zabil své predátory a všichni mu to v okolí žerou a považují ho za hrdinu. Jak to může asi dopadnout, když pravda výjde najevo? O tom se přesvědčte na vlastní oči při tomto filmu :-)

X-Men (2000)

Vůbec jsem se o tento film nezajímal všichni v okolí o něm mluvili, ale já jsem neměl potřebu se na to podívat, což byla asi škoda, protože příběh o mutantech se mě líbil.

Noční můra v Elm Street (2010)

Upřímně řečeno čekal jsem do toho víc, na první díly to nemá, ale i tak jsem se celkem bavil.