• Krátkometrážní

Sedm (1995)

Výborná atmosféra, výborná hudba, výborní herci, výborný scénář. Skvost.

District 9 (2009)

Výborný, tohle by opravdu zasloužilo pokračování.

Kill Bill 2 (2004)

Důvod, proč jsou oba díly tak výtečné a proč tak rychle utíkají, je ten, že každá postava je unikátní a výrazná osobnost. Je to v obou dílech tak zřetelný, že si uvědomuju, že právě tento aspekt autentické výraznosti postav spoustě filmům chybí.

Nejvyšší nabídka (2013)

Náhodou jsem kousek filmu zachytil v televizi a celkem mě zaujal, tak jsem si ho následně stáhnul a dobře jsem udělal. První tři čtvrtiny jsou zajímavé, řekl bych tak na **** hvězdy, ale poslední čtvrtina je silnější kafe. Odhaluje výbornej scénář a získává filmu plný počet bodů. Určitě je to jeden z filmů, u jehož sledování člověku zatrne. Alespoň u mě to tak bylo.

Interstellar (2014)

Filmařina na „trochu" jiné úrovni. Neuvěřitelná hudba.

Krušné domovy (2009) (TV film)

Nejvíc mě zaujal starý pán, vyprávějící, že v zimě to v baráku vytopí na maximálně 9 stupňů, že když si zapomene berle tak se musí plazit po břiše do vedlejší místnosti a jeho komentář k lidem co do tamních oblastí jezdí na dovolené, přijedou- zapnou televizi a když odjíždí, tak ji vypnou, že zkrátka neumí žít sami. Jinak žít na podobných samotách musí být sice svým způsobem balzám na duši, ale tak na víkend, být tam dlouhodobě a bez někoho k sobě bych rozhodně nechtěl, protože osamělý život není nic růžového.

Matrix Reloaded (2003)

Dvouhodinové akční scifi nahuštěné super efekty jak z počítačové hry, chytlavou hudbou, hereckými výkony a dramatem. Naprostá spokojenost.

Tenkrát v Hollywoodu (2019)

Krásné uzemnění plechovkou trefenou přímo na rypák. Brad Pitt je zde ztělesněním dokonalého frajera. Dabing špičkový. Jinak kdybych měl prachy, tak letím z fleku do Los Angeles projít si ulice Hollywoodu a Beverly Hills. Tamní prostředí je přeci jenom o něčem jiném než to české.