Monstrum - Příběh Jeffreyho Dahmera (2022) (série)

Dobře podané, slušně morbidní a místy nečekaně nudné. Předem jsem si žádné informace o tomto případu nehledal a po tom jak to skončilo, už ani nemusím. Jsem spokojen.

Jitřní záře (2022) (seriál)

Zajímavé téma. Dobře zpracované. Konec trochu podkopne nohy. Občas se mě to zdálo zabrzděné.

Úniková hra: Turnaj šampiónů (2021)

Určitě jsem čekal něco mnohem více, než jen uřvanou, nepromyšlenou pobíhačku. Nebyl tu navíc ani jeden herec, ke kterému by člověk zůstal jakkoliv nakloněný. Jednička měla styl a věděla, jak divákovi dát to správné množství adrenalinu.

Zhoubné zlo (2021)

Po začátku jsem měl celkem slušně nahnáno - vydrželo to až do odhalení obličeje. Pak bych řekl, že to šlo už spíš v thrillerových stopách. Nicméně po delší době fakt povedený horor.

Kdo přežije - Samoa (2009) (série)

Tohle byla zatím asi ta nejlepší série. Spoiler alert. Russel ty jsi to skoro dokázal kurva. Ta bloncka si to teda kurevsky nezasloužila

Harry Potter 20 let filmové magie: Návrat do Bradavic (2022) (TV film)

Návrat do Bradavic byl za mě super. Bavilo mě hlavně to, jak se pracovalo na prvních dílech, kde to s dětmi nebylo úplně jednoduché. Zároveň se mi líbila práce Columbuse, který dokázal opravdu věrohodně vytvořit příběh kluka, který přežil.

The Mandalorian - Season 2 (2020) (série)

Za mě totálně suprový. Jediné co se mě nelíbí je *spoiler* vracet se pořád k něčemu co už známe, viz poslední díl.