Star Trek: Do temnoty (2013)

Jako seriálový neznalec musím uznat, že star trek je v novém kabátu opravdu super zajímavý. Dvojka sice na první díl nemá a to zejména svoji okrájenou vtipnosti. To bylo to co mě na jedničce tak bavilo. Cumbercosy se jako Khan zjevně orientoval. Jinak digitální orgije jsrm si opravdu zamiloval.

Nekecej a pádluj! (2004)

Komedie, která zaujme opravdu jen málo čím. Ale docela hezky se na to kouká. Teda, zejména na tu přírodu.

Spící agent (2015)

Jediné pozitivum, které jsem našel byl ten skvěle nakreslený kingkong a jeho super příběhy, o kterých sice nic nevíme, ale ty malůvky byli fakt super. A jinak. O čem že to vlastně bylo?

Samotáři (2000)

Zase jednou se s CSFD hodnocením nemohu ztotožnit ani smířit. Proboha co na tom bylo tak dobré? Kromě hlášek Macháčka to stálo opravdu za starou bačkoru, kterou má on ve filmové roli pravděpodobně strčenou v hlavě. Tak moc vyhulenej mozek prostě neexistuje.

Po sexu (2007)

Osm sexuchtivých páru si užijete sice až po sexu, ale co. Kunis jako lesbická čub*a stojí za vidění, Šest z osmi povídek jsou ukecané a vtipné a stojí za podívání. Pak tu jsou dvě o teplouších.

Tvoje tvář má známý hlas (2016) (pořad)

Další česká krypl šou. Nebýt vystoupení rádoby Michaela Jacksona, tak bych to zřejmě nikdy neviděl. Ale stalo se, a byla to kravina, která sice jednou za shlédnutí stojí, ale jinak ne.

Pařba v Mexiku (2014)

Jediná výhoda této kopie Pařby ve Vegas je scénka na mini policejní základně s celou. Jinak to vypadalo jako pěkná kravina. Prostě čistá kopie. Btw nechápu, jak se zrovna tohle mohlo dostat do českých kin, když spoustu jiných, kvalitnějších snímků, byť třeba cizojazyčných, se k nám nedostane.

Red (2010)

Dědici ve výslužbě mě nakonec k takovému diváckému nadšení nepřivedli. Byli chvíle kdy jsem se i festovně pokusil spát! Ale hereckému obsazení tleskám do teď.

Méďa 2 (2015)

Oproti parádní jedničce přišlo hořké zklamání. Méďa už prostě dospěl. A to je špatně u filmu mířenemu do omladiny.

Nebezpečná rychlost (1994)

Anoo pod padesátku to nepůjde pane řidiči. Velkolepý film o starém autobusu! Zbožňuji!