Želvy Ninja 2 (2016)

Sázka na retro prvky se zdá se víceméně vyplatila, tedy ve srovnání s prvním filmem alespoň. Jinak jsou totiž tak zajímavé postavy jako Trhač, Beebob, Rocksteady a geniální Krang naprosto trestuhodně nevyužití a mytologie nerozvinutá a to především vinou plytké režie a odfláknutého scénáře. Ale to bude asi moje chyba, čekal jsem holt prostě víc, než jen rozprávku pro dnešní šestileté haranty. Další věc co mi neuvěřitelně kazila zážitek byl dabing, jak ten anglický, o českém nemluvě. Já starý nostalgik tam prostě pořád slyšel, nebo alespoň chtěl slyšet, staré dobré hlasy českých dabérů seriálu z roku 1987. Jsem sentimentální, já vím.

Solaris (1972)

"Pro zachování prostých životních pravd je nutné tajemství. Tajemství štěstí, smrti, lásky. Myslet na to, je jako znát den své smrti. To, že ho neznáme, nás činí nesmrtelnými."

Sedm statečných (2016)

Další naprosto zbytečný cover. Tentokrát to schytalo našich sedm týpků s presuicidálním syndromem, a to.na pozadí scénáristického zmaru pana Pičolata. Ještě, že mám slabost pro Starlorda, jinak nevím nevím. Jo a ten ukradený plakát z Hateful eight, to je fuckt trapný.

Sebevražedný oddíl (2016)

Typická Snyderovka. Co k tomu dodat. Harley a soundtrack boží. Pokud vám to stačí k návštěvě kina, tak doporučuju. Pro mě nuda.

Nenasytná Tiffany (2015)

"Kde jsou všichni? - asi na tý tvý brigádě ne? - Ajo vlastně."

Nebe a led (2015)

"Člověk není nikdy tak hluboce sám sebou, jako v dobách nepřízně osudu."

Splašený vlak (1985)

"I ten nejhanebnější ničema má v sobě špetku soucitu, já ale žádný soucit nemám a proto ničema nejsem" Richard III. William Shakespear

Transcendence (2014)

Zajimavý námět totálně a nemilosrdně zabit naprosto stupidním scénářem. Skoro všechny postavy na zabití. Ani nevím za co vlastně dávám ty dvě. Jsem prostě dobrák😒