Tisíc a jedna noc (2006) (seriál) odpad!

To je už snad trestnej čin vysílat toto, ani nevím jak bych to nazval, a všechny co za to můžou zavřít, možná by pomohl i trest smrti, pro výstrahu, aby to už nikdo nezkošel.

Odpočítávání (2010)

Napínavé jako kšandy, ani to násilí nevadí, protože je pácháno na záporákovi, dobře mu tak.

Mučedníci (2008) odpad!

Film pro zdegenerované uchyláky, všichni kteří tomu dali nějakou hvězdu by se měli objednat na vyšetření u psychiatra. Jejich rádoby profesionální hodnocení o "technickém" zvládnutí filmu mi přijde ubohé stejně jako celý film. A mluvit zde o kultovním filmu, snad jen pro ubožáky, kteří si libují v něčem tak primitivním jako tahle píčovina.

Cesty domů (2010) (seriál) odpad!

Bože, odpusť mu neboť neví co dělá. Chudák Adamec, zase vytvořil něco o čem si myslí jen on, že to za něco stojí.

Četnické humoresky (2001) (seriál)

Dal bych pět nebejt Tomáše Töpfera, který je ubohý a nepřesvědčivý.

Otesánek (2000) odpad!

Vydržel jsem 10 min., dodnes nechápu co chtěl pseudoumělec Švankmajer říci.

Poslední vládce větru (2010)

Je to film pro normálního, průměrného diváka, kterých je, naštěstí, většina. Ti, tento film ocení stejně jako já, není to nuda, dá se na to koukat. Vy ostatní, kteří dáváte odpad, a kteří jak se dívám na vaše profily, kde se holedbáte svými erudovanými kritikami na všech, možných filmových stránkách ať už internetových nebo tištěných, vy se ponořte do svého světa bezchybnosti a čekejte na svůj dokonalý film se vším, co vám u takových to filmu chybí.

Pojišťovna štěstí (2004) (seriál) odpad!

Připraven na vše, s odhodláním vydržet, aby hodnocení bylo objektivní. Bohužel ani smrad na pitevně není tak hroznej jako toto dílo, bliju z toho doteď. Tohle by se mělo vysílat jen po třetí hodině raní bez zvuku a obrazu.

Kriminálka Staré Město (2010) (seriál)

Jsem jen průměrný, občasný divák TV, nemám v profilu napsaný, že přispívám svými, určitě plnohodnotnými kritikami do filmových periodik, jako jeden zde uvedených hodnotitel, proto můj úsudek o kvalitě tohoto seriálu není na takové úrovni jako jeho. Určitě mně nepřijde že tento seriál, je na stejné úrovni jako seriál Tak jde čas, když u obou seriálu provedl stejné hodnocení. Já se jen zamyslím nad tím jaké v dnešní době všechny televize produkují seriály a z tohoto pohledu mi vychází jediné. Kriminálka Staré město určitě předčí všechny ty ordinace, VKV a ostatní hnoje a proto dávám hodnocení takové jaké jsem dal.