Chicago (2002)

Nemyslím si o sobě, že jsem sjížděč "B" filmů, ale tohle jsem nedal. Po půl hodině jsem to musel vzdát. Tak hrozně jsem se nudil, že jsem šel raději kydat hnůj. Jednu hvězdu dávám za představitelky hlavních rolí, které jsou moje oblíbené, ale to je na tomto filmu pro mě jediné pozitivum. Omlouvám se všem ostatním nadšeným kritikům tohoto díla, ale tenhle film vysílá asi na jiné frekvenci než moje přijímače. Tak se snad shodneme u něčeho jiného.

Pařba ve Vegas (2009)

Po dlouhé době, vtipná komedie, u které jsem se i zasmál. Od takovýchto filmů nečekám žádné filozoficko-psychologické děje, ale oddychovku, takže některým komentářům zde nerozumím. To je jako kdybych, šel do kina na animovaný film a po skončení se divil, že byl kreslenej. Kdo nečeká, že z toho bude oskarová nominace nebude zklamán.

2012 (2009)

Byl jsem hodně zklamán. Bylo to blbé, blbé, blbé ale hlavně americké. Jedna hvězda za hlášku "je velké protože je ruské". Děs, běs a utrpení. Ten kdo to nezvládne do konce o nic nepřijde, jiný konec než, že všichni řvou jako pitomci a objímají se jako nadrženci ani nečekejte.

Časožrouti (1995) (TV film)

Nejdříve jsem chtěl dát odpad, ale když jsem zjistil,že je to TV film tak mé hodnocení je o něco mírnější. Tento film je asi jen pro určitou skupinu lidí, mě neoslovil ani v nejmenším, zvládl jsem to jen díky 10 min. skokům v dějí.

Sněženky a machři (1982)

Tak tohle je klasika, která nepotřebuje žádný kopmetář. Ostudu jí dělá pouze její druhá část. Ta neměla nikdy vzniknout, ale to je už o jiném komentáři.

Ctihodný občan (2009)

Začátek velice slibný, dobro a zlo je přesně rozděleno. Jaké bylo moje překvapení, když jsem v závěru filmu zjistil, že ten kladný je vlastně záporný. Pokud režiser ze scénáristou mají jiné představy o tom komu máte fandit je něco v nepořádku. Škoda. Jinak velice slušný film minimálně za 4 hvězdy, takhle "jen" 3.

Česko - Slovenská SuperStar (2009) (pořad) odpad!

Tak to je už opravdové dno televizní zábavy. Vhodné snad jen pro učňovskou mládež: Líheň "talentů", kteří jak rychle vzniknou, tak rychle končí, kdo si dnes vzpomene na předchozí star? Kde jsou? Snad už nepřijdou? Ještě, že se tahle pokleslá zábava dá ignorovat a normální člověk se zabaví něčím jiným, důstojnějším. Ale co čekat od tak sledované televize jakou je Nova. Zkrátka jaký pán takový krám. Hodnotím odpadem, protože horší hodnocení zde není, v tomto případě by víc seděly fekálie.

Z pekla štěstí 2 (2001) odpad!

Zachraň se kdo můžeš, Nova zase tvoří a výsledek, zase stojí za to, ostatně jako vždycky.

Rain Man (1988)

Příliš rozvleklé. Jeden autista, druhý nepovedený syn, který prvního unesl, aby získal dědictví, kterému nepatří. Na cestě sebe navzájem poznávají, aby pak ten druhý zjistil, že je (vlastně byl) doopravdy špatný. No tak jo, možná v době vzniku při prvním sledování to bylo zajímavé, ale teď s odstupem času mě ani nenapadne se na tento film podívat ještě jednou, spíše mě to odrazuje, z důvodu mé první připomínky nudné, rozvleklé. Tři hvězdy dávám jen kvůli Dustinu Hoffmanovi.

Milionář z chatrče (2008)

Jde o syrové dílo, které těží hlavně z násilí, které je tu prezentováno ve všech podobách celého života hlavního hrdiny, ale to neva, podle pořekadla vše zlé je k něčemu dobré, chlapec všechny svoje násilné vzpomínky a zkušenosti zúročí v milionáři jak naivní. Jestli to v Indii vypadá tak jak je zde znázorněno, tak to není ani středověk, já tomu osobně nevěřím, nemyslím si, že v Indii je tak primitivní společnost jak je zde prezentováno. Mě film jako celek nezaujal natolik, abych mu dal více jak tři hvězdy. Pokud ho srovnám z jeho největším rivalem pokud jde o zlaté sošky tak u mě vyhrává na celé čáře Neuvěřitelný příběh....