Martinibaby

Martinibaby

Martina Ch.

okres Brno


45 bodů

Moje oblíbené filmy

 • poster

  Amélie z Montmartru (2001)

  Jeden z mých nejoblíbenějších filmů, možná právě ten nejoblíbenější :) Amelii prostě miluju, je to příběh, který mě i po stopadesátém shlédnutí dokáže znova dojmout, rozesmát i rozbrečet. Audrey je naprosto vynikající herečka, pro kterou snad role Amelie musela být napsaná 'na míru', jinak si to totiž nedokážu vysvětlit :) Miluju barvy a styl kamery, miluju Tiersenovu hudbu, miluju originalitu celého snímku, miluju Audrey a Mathieu-ho a miluju pana Jeuneta za to, že něco tak nádherného vytvořil.

 • poster

  Kick-Ass (2010)

  Naprosto nejgeniálnější film své kategorie, všichni Batmani, X-meni a Spidermani se můžou jít vycpat! Chloe vítězí na celé čáře, ale i na neokoukaného Aarona se velmi dobře koukalo:) Perfektní po herecké stránce, skvělá hudba, originální námět, vtip ve scénáři. Techniku posoudím, až to uvidím v lepší kvalitě. Zatím jsem nadšená až na půdu a vím, že tohle není poprvé, co Kick-Ass uvidím. EDIT: Tak kino jsem si užila úplně maximálně, kdybych mohla, tak ještě jednu hvězdičku přidám :) Jenom ty titulky zas.. Proč se u nás nedá do kina chodit na filmy s anglickýma titulkama? Nářez a Zabijačka.. to by mě zajímalo, kterej řezník ty titulky spáchal =D

 • poster

  V pasti (2005)

  Tímhle filmem jsem se seznámila s naprosto geniální a úžasnou Ellen Page, která mi okamžitě učarovala. Co se pak týče samotného filmu, musím taky chválit. Děj se sice na začátku zdál být malinko odhadnutelný, ale od jisté chvíle opravdu nebyl, takže jsem doslova seděla s otevřenou pusou až do konce. Oba herci byli prostě skvělí, a práce s kamerou a barvami (!) mě uchvacovala celou dobu. Jediné, nad čím mi rozum zůstal stát -SPOILER- bylo to, jak se mohlo 14leté dívence podařit uvázat dospělýho chlapa tak, aby visel ze stropu :D Ale přece jen, je to film, tudíž jsem to shovívavě přehlédla a dávám velkých pět hvězdiček. EDIT: S každým dalším shlédnutím (a že jich už pár bylo) se jen a jen utvrzuju v tom, jak geniální tenhle film je, objevuju v něm nové roviny a maličkosti, kterých jsem si dřív nevšimla a miluju miluju Ellen a Patricka.

 • poster

  Vyfič! (2009)

  Prostě dokonalost :) Ellen mě snad ani zklamat nemůže, vždycky jenom znovu a víc než příjemně překvapí. Mohla bych dál jmenovat co bylo na filmu skvělé, ale obávám se, že by se to pěkně protáhlo, tudíž se budu snažit to ořezat jen na to 'extrémně skvělé' - tedy Ellen počínaje, přes Kristen a Juliette, Aliu a Andrewa po naprosto geniální Drew (která skoro pořád vypadala zhuleně, ale nááádherně jí to šlo!:)). Scény v bazéně a v poli, perfektní scény na bruslích, úžasná hudba a kostýmy (!!!:)... Sečteno a podtrženo - prostě dokonalost! :)

 • poster

  Narušení (1999)

  Rozhodně jeden z filmů, na který bych se mohla podívat stokrát a pokaždé bych byla schopná ho vychválit. Ať už jde o perfektní a uvěřitelné obsazení (Angelina mě úplně uchvátila a to ji obvykle moc ve filmech nevyhledávám) nebo o zajímavou práci s příběhem (flashbacky). Doporučuju všem, kteří jeví sebemenší zájem o psychologii a filmy s oním zaměřením.

 • poster

  Mighty Boosh Live, The (2006)

  Perfektní 'vyvrcholení' seriálu, viděla jsem to tak stokrát (hlavně teda proto, že jsem k tomu tvořila titulky :), ale pokaždé jsem se smála tak, že jsem padala ze židle. Boosh crew je naživo snad ještě dokonalejší, než v samotných dílech seriálu, takže pokud se vám líbil, okamžitě se podívejte na liveshow! :) Ne, vážně, bežte, hned! I am doctor Henry Jay Sexually Frustrated Puppet Fucker! Yes, that's my name, I believe it's German. :)))

 • poster

  Panna nebo orel (2010)

  Jednou za čas se ráda nechám unést a ten čas právě nastal. Ano, sice je to pořád 'jen' romantická teen komedie, ale tahle byla neuvěřitelným způsobem originální a herecky naprosto skvěle obsazená (obzvlášť Emma a její filmoví rodičové). Taktéž po stránce scénáristické a soundtrackové to pro mě nemělo chybu, tudíž za pět :)

 • poster

  Scott Pilgrim proti zbytku světa (2010)

  Scott v podání Michaela je ráj pro moje filmové oko, neboť hned napoprvé jsme se se všema spoludivačkama shodly, že Michael je prostě k poňuchňání =D Na Ramonu v podání Mary Elizabeth jsem si musela malinko zvykat, ale na druhé shlédnutí mě uchvátila. Nemluvě o Kieranovi nebo třeba Alison. Rozhodně jeden z nejgeniálnějších filmových zážitků roku 2010 - naprosto perfektní od herců přes scénář (/komiksovou předlohu) až po soundtrack :)

 • poster

  Sebevrazi - Love story z onoho světa (2006)

  Poslední dobou se ráda nechám unášet (yay for emotional instability!:)) a jindy bych asi hodnotila o hvězdičku míň, ale když mě to tak strašně dostalo. U některých scén jsem smíchy padala ze židle, jiné mě k ní zase naprosto přilepily. A Shannyn, ach, Shannyn.. *.*

 • poster

  Bezvadíkyještěprosím (2010)

  MILUJU tenhle film. More please? :)

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace