Na západní frontě klid (2022)

Super prostředí, syrovost, brutalita a nesmyslnost války je tu ukázána skvěle. Je to ovšem, moc zdlouhavé a některé pasáže jsou úplně zbytečné... Mít to o hodinu míň, tak dějově to i nic nepřijde

Podvodník z Tinderu (2022)

Netflix umí daleko lepší dokumenty, tu to zůstalo celkem za očekáváním 🙂 slečny nehodnotím, ale s borce co chodí do práce a má dvojkovou oktavku by určitě neoslovily...

Pohádky jsou pro děcka (2022)

Malý rozmazlený špekoun, který sám nepřijde bez maminky ani cestu a celý jeho život je PC zažívá zvrat v životě a musí dospět rychleji než ostatní...  Mladý tlouštíl to zahrál fakt dobře, ale příběh s tetou vcelku pokulhává.. Být to jen komedie, je to daleko lepší

Stranger Things - Season 4 (2022) (série)

Za mě určitě skvělé. Hlavně rozjezd série a poté zavěrečný díl. A to jak všechno do sebe začalo zapadat geniální

Survivor Česko & Slovensko - Série 1 (2022) (série) odpad!

Těšil jsem se na to, jelikož tyhle pořady mám rád. Naneštěstí nova to zkurvil hned od začátku kdy tam nacpala rádoby celebrity.. Jutuber, účastník reality show co to sakra je. A tak jsem se na ten odpad nezačal ani dívat a hned jsem ušetřil 2 hodiny života prvním dílem

Ta dívka z fotky (2022)

Kdybych viděl film a stalo se tam tohle tak bych řekl, že větší výmysl nikdo nemohl vymyslet.. Jenže tohle se stalo, tohle je život... Neuvěřitelné co holka z fotky prožívala 20 let

Thor: Láska jako hrom (2022)

Wtf? Co to kurva je? Zeus největší buran a sráč, bojující děcka . Thor každou minutu za dementa.. Tohle byla parodie na Thora 👎 marvel se posral a jde to pěkně z kopce... Nejlepší postavu, po totální pecce Ragnaroku přijde tato sračka

Vidím vás (2022) (seriál)

Tři hvězdy jsou možná až moc. Začalo to vcelku dobře, ale potom se vytratil jakýkoli nádech strachu nebo tajemna...