• Thriller

Ninja the Protector (1986) odpad!

Humus, shit, syfl.. zlatý talianský trashe a mockbustery na Mad Maxe. Čumět půlhodiny na dva asiaty co do sebe mlatí ve stoje bez jakéhokoliv pohybu těla? Wtf. Ružičková v Slunce, seno a pár facek předvedla lepší choreografii. Bud to si ted dam od Godfreyho pauzu a radši vstřebám tohle, nebo se na ty jeho výplody vrhnu hned a budu blejt hlava nehlava to tak ale vypadá. Ta kvalita je fakt příšerná. Ale chápu nadšence, já mam zas Toxic Avengera 4 že.

Ninja na poli smrti (1984) odpad!

WuTang filmy mě začinají docela trochu srát. Mě 80tkové braky nevadí, ale at to aspon za "něco" stojí dopíči. Tohle působí jak estonská plečka.

Nikdo nevyvázne živý (2021)

Jediný co bylo asi "děsivý" byl ten nechutnej konec. U mě ale platí pravidlo nechutné se rozhodně nerovná strašídelné či dokonce horor, to už jsme si mohli objasnit u Saw. Takže shit s nechutným koncem.

Status: Naživu (2022)

Z Butlera se pomalu ale jistě stává Liam Neeson aka stejný filmy/stejný role/stejná nuda a hlavně stejný rysy. Ty dvě tu ještě nechám, ale příště už se stím srát nebudu. Po těch hovnech s tou ponorkou a nevim co to ještě měl je tohle ješte okey.

Ninja Squad (1986)

Akce okay, herci mě nebavili.

Ninja Extreme Weapons (1988)

Žblepty sem, žblepty tam.. Semtam nějaká mírná akcička v džungli pak zas čumim na naký upocený týpky u stolu.. přišlo mi, že nekteré scény se opakovaly. Na konci nějakej kabaret na poli. Extrémní nuda.

Dračí ninja (1985)

Úděsný sledovat. Ze začátku jsem myslel, že napařím odpad, pak tedy rádoby nějaký náhecy do akce s nějakou parodii na Steloneho a nakonec beztak hovno.

Ninja Academy (1989)

Neurazí, nenadchne. Víc akce a dal bych i tu třetí. Ten mim mě sral.

Ninja (1984)

Hodně autohoniček - to beru jako plus. Taková menší šílenost, ale čekal jsem koneckonců trochu něco zábavnějšího.

Nightflyers (1987)

Atmosférický, leč první půlku děsně nudný a "něco" se začne dít teprv až na konci.. klasika.