Beckett (2021)

Pěkný prostředí. Jinak užvatlaná maškaráda.

Někdo se dívá (1993)

Tyvole to bolelo, než ztoho něco vylezlo. To je jak když ti někdo napíše musím ti něco říct a pak napíše že ti to řekne až zítra nebo hůř neřekne. Ztoho filmu se mi i zpomalila klávesnice. No nuda na entou s hudbou z diskoték devadesátých let.

Nějak se to komplikuje (2009) odpad!

Já se stím srát ovšem nebudu. Spoiler: Celý film čumíte jak Streepova dělá nějaký píčoviny, asi už senilita klepe.. ne počkat, asi už senilita dávno vešla do domu. Alec Baldwin tu nikoho při natáčení neodpráskne.. nuda. Steve Martin neni herec, měl jít spíš makat do globusu do skladu a jezdit s paletákem a ty xichty dělat na skladníky.

Návrh (2009) odpad!

Jeden návrh bych tu měl. Buloku, Rejnoldsi, Rájene, Sandro.. netočte komedie škodíte tim okolí. Buloku, ty nemáš na vtipy obličej, Rejnoldsi ty ty vtipy neumíš podat.. tváříš se utoho jak když minerálně tlačíš nenapadnej úser ve výtahu. Buloková ser na to, veř mi.. není to dobré. Příběh? Vypleskanost, nudná, vymletá, debilní rádoby komedie. Buloku

Návrat mrtvých (1992) odpad!

Kriste pane. Bylo to přesně takový jaký jsem vyčenichal už od začátku. Příšerný!

Noční útok (2018)

Tak tady není opravdu nic k vidění. Jen další Home invasion omletá blbost.

Noční zuby (2021) odpad!

Absurdní kokotina. Nechápu jak na to ty herce lákají.

Noční návštěva (2020) odpad!

Jakobych tohle už tak 620krát viděl někde..? Bulšit skank pro děcka.

Nová dcera (2009)

Brutálně nezáživný. 90% filmu vypálený rastr do maxima. Tleskám dementům.