Agent z vesmíru (2007)

Béčková sebranka, celkem slušná akce a pěkná Emma Lahana. Nebýt toho lehce stupidního příběhu bylo by to mnohem lepší. Ten konec jsem nepobral.

A House on the Bayou (2021) odpad!

Vypleskaná, unuděná sračka, která neviděla horor ani z dálky.

Air America (1990)

,,nikdo mi nic neříkal o ustřelených palcích" Downey s Gibsonem jsou super zábavná dvojka, jenže příběh už mě tolik nebavil. Snad jen ta část kdy padají s vrtulníkem a hází si mincí kdo skočí první.

Airboss (1997) odpad!

Otázkou však zůstává: co mi tenhle shit dal? Hovno.

Air Buddies - Štěnata (2006)

jako rodinná komedie pro děti to vubec nebylo špatný když jsem byl na chate a venku lilo jsem se se sestřenicí nudil a ta tam pustila tohle nebýt toho vkusu mé malé sestřenice vubec bych si ten film asi nikdy nepustil ale když jsem to videl nemohl jsem odtrhnout oči od roztomilých štěnat který má každej jinou vlastnost dost se mi to libilo a musim říct že ty tři hvězdy dávám s usměvem na tváři. Až budete na chate a venku bude pršet a vy se budete nudit tak si pustte s malým přábuzným tento film jsem si jistej že vás nesklame sice pár scén je hrozná kravina ale dá se to :D

Air Force One (1997)

Jaajjajjj to jsem se zase napálil.. No jéééjéééé... ale nediv se žejo.. obsazení už samo láka.. Herysn Ford mustang a Gary Jangmen v hlavních ulohách.. ale to co přišlo bylo nevídatelný.. NAPROSTÁ NUDA, uzavřená v letadle.. Ford prezidentem nudnej a takovej suchej.. Oldmen tam furt řve jak kdyby měl turetův syndrom.. akce nulová.. zas naky kecy po celej film.. hudba zase taková ta válečnovojenská která je už stodvacetisíckrát ohraná z jíných filmu... prostě tohle bylo nezáživný hovno hoven hovno. Jediný co chvalim je to obsazení Oldmana mám rád totiž. Herysne tys mě zklamal kluku ušatá.

A.I. Umělá inteligence (2001)

Doufal jsem v pořádný scifi drama, ale dostal jsem pohádku o robo-dítěti (jenž mi bylo hluboce nesympatické), které chce lásku od své nevlastní lidské matky. Čim blíže to bylo konci, tim větší zhovadilost se z toho stávala. Sračka bez pardonu.

AKA (2023)

Táhlá vleklá nezáživná nuda.

Akce Airborne (1998)

No to byl zase úlet. Mahony zachraňuje svět před zabijackym virem...paaani. Ale nudnejc to asi podat nešlo, akce nulová...chválím tu jednu smrt, kde typek zmrznul a následně se rozpadl.