Útěk časem (1997)

Achjo.. a to to ze začátku vypadalo tak slibně.. no to byl zase tyjátr. Bradley se vrací do minulosti aby našel týpka, co napsal knihu, která zbůsobila nukleární válku. Jak už jsem psal tak začátek vypadal fakt super, takovej scifi akčnák ve vesmíru, i ty vedlejší postavy celkem ušli. Pak se ovšem vráti v čase do úplně nezajímavý doby (bohužel) a stává se ztoho nezáživná nuda. Bitky jsou sestřihaný uplně na prd, záporaci nudný, nezajímavý, Bradley skoro nic nepředvedl jenom tam mává tou svojí scifi zbraní a ten konec taky dost na shit.. prostě nuda. PSwithSPOIL: ty dva vězni co se vrati s Bradleym do minulosti chcípli tak nezajímavě, že jsem si to pak musel přetáčet, kde a jak že to vlastně umřeli..

Vesmírná past (1999)

Tak dávám dvě a Gruner může bejt rád, že je rád. Lokalita moje oblíbená: Vesmír, příbeh: nic moc, rozjede se to "pořádně" až po 50 minutě, no aspon jsou tam pěkný cats. Ten Grunerův tanec mě taky dostal.

Děsivý soumrak nad městem (1976) odpad!

Opět jsem se nechal zlákat plakátem na film, páč to vypadalo na takovej ten oldschoolovej slasher něco ve stylu Friday 13th.. a ono z toho vylezlo tohle hovno. Pytlovina a to doslova. Celý film nudný jak prase, naháněj tam nějakýho vraha co lítá po lesích s pytlem na hlavě a vraždí lidi tak nehorázně trapným a pomalým způsobem, až to snad ani není možný. A může mi někdo jako vysvětlit co to mělo bejt to znásilnění trumpetou nebo wat? Jestli máte chuť poslouchat nudný sherifský kecy tak s chutí do tohohle filmu.

Bez východiska (1995)

No Exit a nakonec se ten exit našel. Těšil jsem se celou dobu na fight Thorsen vs. Wincott, ale docela to na konci pěkně odflákli. Film mě jinak celkem bavil hlavně kvůli Wincottovi a hudba taky nebyla k zahození. Ty souboje mohli být ale fakt líp natočený.

Mrtví odvedle (1989)

Asi jsem se moc těšil a pak jsem byl trochu zklamanej. Jo, je to pocta starým Z-filmům od Romera atd.. ale nemělo to žádnou štávu. Chválím gore scénky a masky leč hlavní postavy mi teda vubec nesedli.

Štvanec (1993)

Tak námět je suprovej. Dva bratři - cajti, jeden grázl, druhý poctivec nakonec se utkají proti sobě. Máme tu spousta soubojů, ten jeden bodyguard toho záporaka vypadal jak Bosworth, přestřelky a hlavně Wincott a jeho fighty s nunčakama, činkama a hlavně ty jeho super kopačky do xichtu.. prostě poctivej akční filmek.

Počítání mrtvých (1999)

Očekával jsem něco trochu jiného. Na Scorseho slabota. Dialogy nebyly to pravé ořechové jak je od Martina zvykem. Mrzí mě že Goodman tam byl jen na začátku ten byl fakt super, Rhames mě taky bavil, Cage workoholik bez úsměvu na tváři. Chvílemi to vypadalo na psycho film, ale co si budem. Celý to vypadá, že se schyluje k nečemu velkemu, ale nakonec se stane úplný hovno.

Lemony Snicket: Řada nešťastných příhod (2004)

Tak bez Carreyho a jeho vtipných gest a hlášek si to ani neumím představit. On je to celkem depresivní film, ale Carrey je prostě tady boží. Nejlepší bylo jak se choval k těm dětem. ,,promin, s opičáky nemluvím"

Martial Law 3 (1992)

A máme tu další díl týhle oldschoolový pecky Martial Law. Hodnotím stejně supr jako dvojka. Tentokrát se Wincott utká s Huesem a Lewem, což mě dost potěšilo přítomnost těchto béčkových záporáků. Rothrock už tu sice není, ale to mi ani nějak moc nevadilo místo ní je tu Sheperd, která taky předvede pár supr čupr kopanců.