Mise spravedlnosti 2 (1992)

Jeff Wincott v hlavní roli a hned je to lepší než první díl. Akce a bitek bylo spousta a hlavně ta bloncka (nemyslím Rothrock ale tu záporačku) ta byla top! Wincott všechny rozsekava paradnima chvatama a ani si při tom nerozcucha ten svůj ulizlej účes mazák jeden. ,,nice suit"

Mise spravedlnosti (1991)

Lepší průměr. Nejvíc se mi líbila postava, kterou ztvárnil Dupree aka Faster, který ani není zde na CSFD což je docela škoda. Fightu bylo dost, Rothrock sice moc nemusím, ale zde mi vubec nevadila, Carradine jako záporák top a film mě celkově bavil. Takovej Tekken nakonci.

Černý orel (1988)

Jedna hvězda za Jeana, kterému jsem fandil víc jak hlavnímu hrdinovi. Film je celkově nezáživná nuda.

The Wicked City (1992) odpad!

Ne, ne a ješte jednou ne!! Co tohle bylo pro boha za zhovadilost? Dobře, uznávám neviděl jsem anime předlohu z roku 87, pustil jsem si to protože jsem myslel že to bude nějaký gore akčnák. Co jsem dostal? Totální shit, čínský iksmeni nebo co to bylo. Vubec mě to nebavilo a to jsem tomu dával celkem šanci a pak už mi fakt došla trpělivost, protože takovejhle nesmyslnej hnůj nemužou myslet snad ani vážně.. poslední půl hodina do konce DO SLOVA utrpení dokoukat a ten film prostě nechtěl skončit. Naposled co jsem koukal na film podle anime, už nikdy víc! Děkuju za ztrátu 87 nekonečných minut nad timhle hovnem. Sraček jsem viděl hodně, ale u tohoto filmu toho času fakt lituju.

Lolita (1997)

Swain je prostě neodolatelná.

Yin! Yang! Yo! (2006) (seriál)

Svět plný nepořádku je! Bratr a sestra s ním jdou do boje! JING JANG JOUUU

Pakárna (2006) (seriál)

Česká "parodie" na south park.. ovšem nepovedená

Doživotí (1999)

Skvělý film ve vězenským prostředí s Eddiem Murphym. Něco byla sranda, něco bylo zase smutné. Dost slušný.

Ztracená generace (2012) odpad!

Já vůbec nepochopil smysl tohoto filmu. Reeves čorne kameru a začne s ní šaškovat a natáčet holky na hajzlu a jejich debilní kecy. Děj nulový.