• Pohádka

Tísňové volání (2018)

Film, u kterého se nenudíte ani minutu. Pravda, některé věci občas nedávaly smysl, ale jsou to takové maličkosti, které snadno a rádi přehlédnete, protože děj Vás připoutá k sedačkám a nepustí až do konce. Film dokonce tak rychle utekl, že bych si klidně dala ještě další "příběhy" z tísňových linek. A před těmito lidmi, kteří tuto profesi dělají, hluboce smekám!

Pulp Fiction: Historky z podsvětí (1994)

Tomuto filmu jsem nikdy nepřišla na chuť... V tomto filmu mi přijde nejlepší Uma Thurman coby Mia Wallace, jinak scény bez ní jsou fádní. Vlastně celkově filmy od Tarantina nejsou mým šálkem.

12 podmínek k dědictví (2006)

Krásný Drew Fuller, který je na samém počátku příšerně rozmazlený spratek, kterému jde především o sebe a o prachy. Nakonec dle očekávání se z něj stane velmi fajn týpek, kterému už nejde pouze o svou maličkost, nýbrž i o ostatní. Hezký film, možná i poučný, co Vás vtáhne do děje a protože je Drew sympaťák, budete mu fandit od začátku až do konce, aby všechny podmínky od svého otce, zmáknul! :)

Footloose (1984)

Skvělý Kevin Bacon v roli Rena, který se snaží o zrušení zákona o zákazu tance.

Kid (2010)

Skvěle vystihnuto jeho dětství, diváci museli soucítit a cítit obrovskou lítost, když Kevinova šílená matka dostala agresivní záchvat a vše si vylévala na svém synovi. Docela síla... Nicméně tady je vystihnuto, že se nemá člověk v jakékoliv situaci na ten život vykašlat. I přesto, že měl Kevin strašný život a všechno a všichni mu házeli klacky pod nohy, byl silný a uměl se postavit všemu čelem, což se mu nakonec vyplatilo :)

Řachanda (2016)

Nerozumím zdejšímu hodnocení této pohádky. Když jsem se na ni dívala, nečekala jsem mnohé, nicméně mě velmi mile překvapila!! Rozhodně nechyběl humor. Mnohé prvky byly poučné pro děti a skvěle vybraní herci. Čtyři hvězdy. Řachanda si rozhodně zaslouží více procent a lepší hodnocení. :)

Vražda v Orient expresu (2017)

Skvělý výběr herců, Hercule Poirot výborný, člověk je po celou dobu napjatý. Vřele doporučuji!! :)

Já, Kajínek (2017) (seriál) odpad!

Nemám nic proti, že ho pustili z lochu, ale jako natáčet o něm dokumenty jako o nějaký hvězdě jako by někdy něco dokázal, mi přijde fakt ujetý těžce... a že vlastně to je taky práce, když vykrádal trezory, mě dorazilo úplně!!! :/ Ať si jezdí v novým mercedesu, na který denně tvrdě pracující lidi nemají, ale nemusí všude viset na billboardech, být v televizi a novinách jako mediální hvězda...

Po strništi bos (2017)

Film, co si nezaslouží dvě hvězdy, ale ani ne tři. Prostě něco mezi. Nějaké scény povedené, nějaké méně. Chvílemi jsem se dost nudila a čekala na konec. Trošku jsem postrádala pointu, něco mi ve filmu prostě chybělo. Tři hvězdy za vyvedeného a roztomilého Edu, který se do role výborně hodil (rozhodně milionkrát lepší než otřesný herec z Obecné školy!), a hvězdy taky za krásnou přírodu a Oldřicha Kaisera :)

Annabelle 2: Zrození zla (2017)

Jako hororový odborník dávám tři hvězdy, čistý hororový průměr, nic extra, ale ani neurazí. Většina věcí se vyloženě dala očekávat, ono to je taky dost složité natáčet horory a vymýšlet pořád různé "lekačky", když ve většině hororech je to na podobném principu (vymyká se pouze Insidious). Jinak velmi zdlouhavý začátek o ničem, ale zase naopak nějaké scény se tvůrcům vyloženě podařily :) Herci byli taky dobře vybraní. Jak říkám - čistý průměr.