Duna: Část druhá (2024)

z jednotky som bol nadšený atmosférické veľkolepé dielo a na druhú časť som sa tešil asi až príliš, no v kine mi bolo až trápne. dej plytký a predvídateľný, akcie slabé, niektoré veci odseknuté až som nechápal napríklad keď mal stráviť noc v púšti a zrazu nič akoby niekto vymenil kotúč o niekoľko minút skôr wtf?! videné v kine možno že aj to tak bolo. hudobný podmaz slabý nepriniesol nič nové ale ani nevyužil atmosféru pôvodného. ako nebolo to zlé no do top 20 ako je to teraz to rozhodne nepatrí

El Camino: Film podle seriálu Perníkový táta (2019)

na celovečerný film tomu chýba rýchlejšie tempo alebo poriadna atmosféra ktorá bola v seriáli lepšia. pokračovanie kvalitného seriálu no nepoznať predchádzajúce udalosti moc mi to asi nepovie

Dokonalé repliky (2018)

je smutné na akú béčkovú úlohu sa dá nahovoriť tak dobrý herec. námet by sa dal vyšperkovať do poriadnej atmosférickej drámy no keď film dostane 30 mega rozpočet tak sa asi odflákne aj scénar.

Ve jménu krve (2016)

šialený max trochu pomalšie ale čo vám poviem gibson zreje ako víno dajte ho do riadneho filmu!

Citizenfour: Občan Snowden (2014)

námet možno zaujímavý a dôležitý no natočené tak nudne že to neviem ani opísať. že to je dokument neznamená že to má človeka vyhnať od obrazovky

Mrtvá nevěsta Tima Burtona (2005)

skúšal som to pozrieť dva alebo tri krát a vždy som bud zaspal alebo mi prišlo zaujímavejšie pozerať do steny ... nebolo to zlé len tomu niečo chýbalo resp hlavná myšlienka a vizuálne poňatie ma absolútne nezaujalo

Stranger Things (2016) (seriál)

to keď dostaneš peniaze kameru a náááá choď niečo natočiť.... ale čo? to je jedno proste choď a toč ak budeš potrebovať pomoc nejaké tie špeci efekty a kostými obráť sa tu na jožka on je velmi šikovný. ale veď šušle. to nevadí pomôže s tymi internetmi a tak tak ho daj občas na kameru ;) fízel sa snažil ostatný z toho mali prču

Půlnoční dítě (2016)

zaujímavo natočené no vzhľadom na fakt, že po 24 hodinách si neviem nič z filmu vybaviť to nebolo asi nič moc

Warcraft: První střet (2016)

prvý krát v živote som skoro zaspal v kine, miestami mi to pripomínalo béčkovú verziu pána prsteňov .... warcraft som nikdy nehral ani nebudem vďaka dovi dopo.