Marťan (2015)

bez jedla vody komunikácie sám na celej planéte dobre živený a psychycky vyrovnaný Matt Damon... nechal si len prilepiť bradu. Ch. Bale by to dal na pána veľká škoda. Flákal to viacej ako ja školu ale tak obaja sme to nakoniec zvládli...

Black Mass: Špinavá hra (2015)

Johnny si znova nasadil farebné pilotky no tentokrát zakrývali mŕtvolný pohľad chladnokrvného vraha, mafiána, ktorý začne spolupracovať s fbi aby vyradil konkurenciu, loajalita, charizma a pocit rodinného priateľstva však zvedie agenta na chodník mafie. škoda, že sa zrodu postáv venuje minimum času a divák je ako vrhnutý do prostred deja, akoby som začal pozerať seriál od druhej série.

Jurský svět (2015)

očakával som od toho niečo nové (nie gen mod) ale zistil som, že dinosauri sú tu už moc dlho aby niečim prekvapili. 75 mil. rokov. v skratke ... pozerateľné no klišé alebo lepšie... gýč snažiac sa spraviť z nudného námetu hi tech modernú akciu. nevyšlo. chýbala atmosféra a kvalitný herci. tie dve decká na to, že boli v papuli dinosaura a stále znova blízko smrti (bližšie to nejde) nato všetko sa z toho vždy až pozoruhodne rýchlo spamätali. postavy sa chovali irelevantne nelogicky. z toho čo sa tam dialo by sa posral aj marv zo sin city a tie decká pohode ešte sa zasmejú. jurasic park sa mi páčil keď som mal desať. už to prešlo

Leviatan (2014)

Tam sa pilo že mi to pripomenulo moje mladšie ja. Žiadna extra zábava len všedný deň a vodka priamo z fľaše. Dnešná mládež už nevie ako piť. Dlhá dráma o živote človeka ktorému sa rúti život zo dňa na deň v chladnej zkorumpovanej pustatine. Pútavý obraz na krajinu tretieho sveta alebo úžas nad tým ako sa niektoré miesta zastavili v čase

Šílený Max: Zběsilá cesta (2015)

pompézne, grandiózne.... šialené peklo. Dlho som nevidel niečo tak originálne a nápadité, efektné nabušené od začiatku do konca s jednou krátkou pauzou. oči bolia nežmurkal som.v mene volantu a benzínového oparu vrecia krvy bežte do kín

Jupiter vychází (2015)

Nechce sa mi nad tým rozmýšľať šiel som to pozerať s tým že to bude blbosť no ja som sa bavil. A moc.

Návrat blbýho a blbějšího (2014) odpad!

úplný odpad to zas nieje ale v jeden moment sa mi naozaj chcelo plakať aké to bolo trápne a suché. naozaj

Zátah 2 (2014)

ked je niečoho veľa prestane to baviť... tento film prestal baviť pred polovicou od začiatku dokonca o tom istom

Hunger Games: Síla vzdoru 1. část (2014)

jedna hviezdička len preto, že Jennifer neni hamba ukázať pizdu celému internetu :* film bol inak neuveriteľne nudný pozeral som ho na tri krát lebo som vždy zaspal