Základka (2012) (seriál)

To je vtip? Nebo recese? Nebo obojí? Kurva, tohle přece nemůžete myslet vážně neno ano?

Cela 211 - Vězeňské peklo (2009)

Viděno 1.9.2012, byl jsem na vazbě, takže asi tak. Není o čem, tento SUPER film doporučuji !!!!!

MasterChef (2012) (pořad) odpad!

12% na CSFD, a to je ještě hodně nadsazeno. Rozbil bych těm 3 namyšleným debílkům ty jejich ciferníky. Jeden z nejhorších pořadů, které jsem kdy viděl. Vaříme made by CLEVER, do toho tralalák (retard) a ta hudba tomu dodává fakt šťávu. Omluvte mne, jdu blinkat, jen doufám, že to k toaletě stihnu.

Hotel Paradise (2012) (pořad)

Jsem nadšen. Horší "věc" jsem nikdy neviděl, je to tak špatné, až je to skvělé. Hodnotím čistě z recese *****

Zobani (1993) (TV film)

Já na vojně byl.. ANO, toto se tam skutečně dělo. Za málo? Za nějmíň, hektare... Hoď si to.. Moje číslo-tvůj sen...

Znamení koně (2011) (seriál)

Tohle bude PROTIPÓL 1000+1 noci!!!!

Tisíc a jedna noc (2006) (seriál) odpad!

Viděl jsem s manželkou (chtěl jsem se dívat já, nevěřil jsem komentářům na csfd.cz -6%) první díl.. Větší MRTKOVINU jsem NIKDY neviděl... Lituji, že vidím a lituji, že slyším... Poprvé v životě bych si přál být slepý. A ta podbarvená hudba pro turecký teploušky... Zlatý PC a stahování HD filmů. TV u mne již dávno skončila... TOHLE SI TI DŮCHODCI NEZASLOUŽÍ!! R.I.P NOVA. Všiml jsem si, jak forum nova.cz je krásně prošpikováno zaměstnanci této "televize" a jak tam přispívají do fóra... MRTKY NOVÁCKÝ. EDIT:Turecký seriál Tisíc a jedna noc se přesouvá na 17:30.. No, dal bych to od 04:00, ale co není může brzy být :)