Trhliny (2009)

Tak tady jsem se šeredně mýlila. Podle traileru jsem čekala naprosto nudný, utahaný příběh a pár holkách a jejich učitelce. To jsem se fakt sekla. Naprosto poutavý příběh o internátní škole s tak trochu nesympatickými děvčaty a v čele s trochu zakomplexovanou učitekou, která právě tento film učinila tak dobrým. Eva Green byla opravdu skvělá.

Špatnej polda (2009)

Tak přesně tohle je to, co můžu. Krimi po dlouhé době které mě vážně bavilo a to hlavně díky mému oblíbenci Cageovi, kterému role špatného poldy sedla jak ušitá. Celkově by u mě Špatnej polda dostal 4* ale díky Cageovi nemůžu jinak než 5*.

Ledově ostří (2007)

Tak po dlouhé době komedie u které jsem se vážně bavila a navíc vážně zasmála. Vtipné někdy až úchylné scénky, postavy tak teplé až naprosto skvělé. Navíc Železný lotus v Korei neměl chybu :D

Pach krve 2: Cesta nikam (2007)

Kdo se chce pobavit ať se mrkne. Kdo ale čekal horor kde se bude bát (což tedy já od hororů čekám) má holt smůlu. Nutně podotknout, že jednička ve mě nechala aspoň nějakou vzpomínku, na toto ale vzpomínat nebudu a když si vzpomenu tak jen díky amaterským trikům, hercům, kteří za nic nestáli a kupě střev co leží na silnici což mě opravdu nevyděsilo ale spíše pobavilo. Už jen ten fakt, že je žena rozříznuta napůl, vypadnou z ní střeva ale krev z ní neteče. Jedna hvězda za pobavení a druhá za postavu vojáka, který aspoň za něco stál a dokázal ať už nechtěně též pobavit.

Vyfič! (2009)

Něco tomu chybělo, bohužel nedokážu říct přímo co. Film trval skoro 2 hodiny a já jsem si jen říkala po hodině kdy bude konec. Stále jsem čekala na nějakou akci nějaké to "vyvrcholení" ale bohužel to nikde. Určitě zajímavé téma, bohužel ale bez nějaké té zápletky a když už byla tak byla podána velice suše.

Zrození šampióna (2009)

Naprosto skvělé drama od kterého jsem ani na chvíli neodtrhla oči. Big Mike naprosto parádní postava s kterou jsem se dokázala vžít, soucítit s ní. Hlava rodiny a zároveň trenérka Sandra Bullock hrála svoji roli perfektně, opravdu mě v tomto snímku mile potěšila. Příběh o je to zajímavější, že je podle skutečného příběhu a opravdu je na co koukat! Parádní podívaná !

Volejte věštce (2008) (pořad) odpad!

Dobře se mi u toho usíná ale od toho se asi ten pořad nevysílá ...

Muzikál ze střední (2006) (TV film)

Film(?) který úplně nesnáším..A to hlavně z toho důvodu, že mám sestru, které je 9 let a na tento pokus se kouká skoro každý den. Když jsem na to chvíli s ní koukala, oči mi šly v sloup nad Zacem Efronem a jeho "slaďoučkým" obličejem. Víc nepřirozenýho člověka jsem vážně neviděla a to má být idol holek? Kde jsou doby kde jsme v letech jako je má sestra koukali na Toma a Jerryho nebo třeba na My z Kačerova. Bohužel to už dnešní děti nijak neláká...

Amazing Race: O milion kolem světa (2001) (pořad)

Parádní show, která mě neuvěřitelně baví...První díly jsou většinou slabší vzhledem k tomu, že je tam moc týmů ale když se to trochu "vylidní" tak pak začíná parádní závod...Skvělé úkoly které bych někdy chtěla sama zažít a k tomu to cestování, prostě skvělá kombinace a pro mě určitě reality show number 1 :)