Bastardi 2 (2011)

Možná by to mohl být i dobrý film, ale nesměl by mít vagón vad na kvalitě.. To že Magnusek přibral a vypadá jako by se film odehrával 15 let po jedničce - co už. Ale rozdrobenej a podivně smetenej dej, kamera a střih jak že školního cvičení, zvuk taky nic moc, podivná sestava herců.. Mno neví, nevím..

Pelíšky (1999)

Film který si vydobyl vrchní příčku u mě i mnoha českých diváků, nadupaný hláškami které stále letí. Pokud se někomu nelíbí, jeho věc. "A komu tím prospějete?"

Rio (2011)

Animák by v dnešní době měl trochu více překvapit, aby více vynikl mezi ostatními, ale jinak milý nenáročný příběh .

Happy End (1967)

Neuvěřitelné, že jsem se k tomuto filmu nedostal dříve. Experiment, který vyšel na výbornou. Převrácené dialogy dávající nový význam mě mnohokráte rozesmály, stejně tak komentáře k některým záběrům puštěných pozpátku - vyskakování z vody nohama napřed... :-D

Ulice (2005) (seriál)

dvě a půl * Jednou, dvakrát v týdnu se u toho dá povečeřet bez následných želudečních vředů. Na české obrazovce se vyskytují dle mého názoru mnohem horší výplachy mozku.

Všichni do jednoho (2007)

Souhlasím s komentářem od Satana "mix Vyvolených a Saw" napadlo mě to stejné, možná ještě prvky "Kostky" Dle mého názoru a hodnocení to není špatný, a hlavně dokázal mě ten film vtáhnout a to je pro mě podstatné..

Panika v městečku (2009)

Naprosto souhlasím s Marigoldem. Úplně vidím jakékoli dítě, kterému se dostane do ruku takováto směs figurek, jak vymýšlí podobné příběhy jako je tento. Výborný filmeček.

Kytice (2000)

Spíše než film je to vizuální počin F.A. Brabce. Při Polednici se divák málem potí z toho natočeného letního dusna, ještě dřív než zazní první verš a tak je to v každé baladě.Od děje nikdo nečeká překvapivé zvraty, všichni znají a vědí jak to u Erbena dopadá. Hudba dotváří skvěle vykreslení nálady. I zde by se dala určitě najít nějaká moucha, ale proč?

Ďáblova lest (2009) (seriál)

Šifra v českých poměrech, to jsem zvědav. A výsledek - podle mě výborně zpracované téma v tempu, v němž všechny tři hoďky běží nesmírným tempem. Rituální vražda, konspirační teorie a vše se pomalu vyjasňuje, jen aby se to zase zkomplikovalo a v závěru do sebe krásně zapadno. To se ČT povedlo!

2Bobule (2009)

Jestli jedničce "něco" chybělo, tak tady to určitě nenajdeme.. Jako film na zaplácnutí volného času možná, ale pokračování filmu, ketrý se snažil zachytit atmosféru vinařské letní Jižní Moravy, to snad ne. Ve vinici pobíhající Korn jakožto nájemný zabiják, no dovolte. Jako pokračování - odpad!, jako film, no ***, takže slabší **