V zajetí démonů 2 (2016)

Celý film som si myslel že je to Marylin Manson a.... a leda hovno 😂 Jednotka bola lepšia!!!

Panelový svět (2015)

Videl som zatiaľ len telefonát do NASA a to som sa bavil slušne.

Případ Sloane (2016)

Bohužiaľ to nebolo podľa skutočného príbehu,inak by to bolo za plný počet :-D

Blade Runner 2049 (2017)

Nič nenasvedčovalo tomu,že sa vôbec podujmem tento film si pozrieť.Nelákalo ma obsadenie ani režisér,nakoľko som si myslel, že Denis dosiahoľ svoj vrchol pri Príchodzích.Taktiež predstava že pôvodný Scotov Blade Runner bude mať pokračovanie ma vôbec netešila.Nakoniec boli všetky moje obavy zbytočné. Pre mňa jednoznačne prekvapenie roku 2017.

Dunkerk (2017)

To dávate tých 5 hviezd, len kvôli tomu že to točil NOLAN ?Bieda.

Zabiják & bodyguard (2017)

Postavy sa niekedy chovajú prehnane afektovane aj keď fakt netuším prečo to vôbec robia.Mal som ďaleko väčšie očakávania ako film môže ponúknuť respektíve naplniť.

Miliardy (2016) (seriál)

2 x 12 hodinový maratón počas Vianoc 2017.Bol som na kašu, ale stálo to za to. Už sa neviem dočkať 3.série.Miliardy zasekli do mňa svoje drápy a už nepustili.Skvelé!!!

Stůl číslo 19 (2017)

Začiatok filmu čo sa pozvánok týka je fakt vtipný.Potom to už ide fakt dosť z kopca.Svadobný balast je hrozný a občasné prerušenie mimo svadobnými vstupmi sem tam pobavia. Svadobná kapela je fakt dobrá. Námet film rozhodne potenciál mal. Bohužiaľ realizácia nevyšla a vyšlo z toho klasicky horko-sladké klišé.

Jmenoval se František (2014) (TV film)

Bez štipky pútavosti...Herci buď nehrajú alebo prehrávajú.Je až neuvriteľné, že produkcia nekolpa režserku dozadku.A ktomu 2 diely ničoho.

Dokonalý voják (2017) odpad!

Jonathan Rhys Meyers tam vyzerá ako vosková figurína.Podľa mňa to ani nie je on ... :-)