Zlato (2016)

Z toho Matthewho neustáleho fajčenia a chlastania ma rozbolel pajšel aj ladviny.

Trestanec (2017)

Bolo to voľaké švédske....

Velká čínská zeď (2016)

Tak toto nemohlo baviť ani Číňanov.To nemalo ani hlavu ani pätu.To tam mohli šupnúť radšej Riddicka namiesto Bourna.

Centrální inteligence (2016)

Nie až tak  zábavné ako som čakal. Škoda, lebo som si od toho dosť sľuboval. Dodatok: Nakoľko to pozerám už tretí krát tak to musí mať niečo do seba. Pripomína mi to trochu film Špión (2015. S Melissou  McCarthy. Tiež je to viac akčné ako komedialne, ale  to nevadí.

Ztracené město Z (2016)

Tak tupo napísaný a zrežirovaný film som už dlho neviedel.V podstate sa nedozviete ako dloho su na ceste a cesta je ako z rychlíku a postavy sú ako robotí .V tomto filme nefunguje ani prt Hún-Man je všetko len nie herec a Patizon nie je ani to a vypadá ako bezďák z bipolárnou poruchou.

Špinavý trik (2013)

Tak na 5 pokus som to konečne dal celé.Priebeh filmu som videl ta za 2* ,ale koniec bol super tak 1 * prihadzujem na konečných 3*.S takouro muníciou čo mal režiser k dispozícii to mal byť super film a nie len priemerná až podpriemerná zlátanina.De Niro bol bohovský.

Odhalená nejtemnější tajemství Ameriky (2013) (seriál)

Serial vyšetruije, skúma a a hľadá logické ,realistické odpovede a narozdiel od podobných, ktorí špekulácie a konšpiracie nafukujú do neskutočných rozmerov.Rekonštukcia atentátu na Kennedyho, tento krát so streľbou z Trávnatého vršku s odstrelovačom a skutočnou streľbou aj keď so slepými nábojmi bola viac ako zaujímavá....

Duch ve stroji (2017)

Po prvom polčase teda po 45-tich minútach som si dal prestávku....Doteraz.Myslim že som asi kontumačne prehral.Nepozarateľné a ani Major Romanovová to nezachráni.Po troch mesiac som sa k tomu vrátil a pozrel som si to znovu a celé.55%

Transformers: Poslední rytíř (2017)

Sorry, ale zaspal som. Posledne čo si pamätám bol "Citronový " Transformers s francúzkym prízvukom...niečo hrozné ,ale musím uznať že oproti Zániku je to lepšie.... Avšak herecký výkon zosnulej matky Petra Quilla (Star Lorda) bol priam šukadelický.😂

Assassin’s Creed (2016)

Hra Assassin's creed sa v podstate vyvinula z hry Princ of Perzia: Piesky času als. Sands of Tíme.A tak ako film k tejto hre bol skvelý tak sa to podarilo aj v tomto to prípade.Pri oboch filmoch som bol nadšený ako sa prostredie hry podarilo preniesť na filmovej plátno.