Barbar Conan (1982)

Aj po takmer 40-tích rokoch to celkom slušne odsýpa. Holt klasika je klasika.Fantasy veľmi nemusím ,ale toto sa vážne podarilo.S 20 megovým rozpočtom, ktorý na dnešnú dobu pôsobí komicky a bez počítačových trikov je to vizuálne nádherné dielo.

Výjimečné projekty (2018) (seriál)

Výnimočný serial o výnimočných veciach v ktorom si každý nájde to svoje výnimočné.

Veřejné lži (2019)

Obdivuhodné,ale ťažko pochopiteľné chovanie anglickej hrdinky mieru ,čestnosti a svedomia. Georga Krováka aj Tonyho Bee by mal súdiť súd v Hágu za vojnové zločiny.Pomalé ale vynikajúce.Treba podotknúť že také sú väčšinou všetky skutočné špionážne filmy. Tá Keira čím je staršia tým je lepšia.

Šéfkuchař na grilu (2014)

Romantická rozprávka so šťastným koncom pre dokonalý relax a oddych.

Disaster Movie (2008) odpad!

Do konca som síce zo zvedavosti vydržal,ale film nezostal nič dlžný svojmu názvu . Je to vážne katastrofa.Nemá to ani hlavu ani pätu.

Parker Lewis musí vyhrát (1990) (seriál)

Zopár epizód som akosi pretrpel.ale tým to haslo.Aj keď sa po "revolúcii" čumelo skoro na všetko,toto bola slabota aj na tak hladovú dobu.

Americká manželka (2016) (seriál)

Priležitostne sa to pozrieť dá.Na nejaké seriálové maratóny to rozhodne nie je.Od Ačkových sitcomov to má ďaleko ,ale rozhodne to nie je žiadna hrôza.Aj keď s dospelými postavami je to ako nahúpačke, tie detské sú fakt super.K tomu prasa Hans Kruger.To môže napadnúť fakt len amíkov.S pribúdajúcimi dielmi ide kvalita prekvapivo hore tak prihadzujem hviezdu na 3✴

Ad Astra (2019)

Moje prvotné nadšenie začalo rýchlo vyprchávať v priamej úmere s pribúdajúcou vzdialenosťou Brada od Zeme.Škoda.Mal som oveľa väčšie očakávania.Rozhodne to ale za pozretie stojí.

Smrt krásných srnců (1986)

Veľmi sílný a citlivý príbeh, ktorý som zvládol pozrieť len raz.