Zelená je tráva (2005)

Neviem ľudia, čo by ste chceli.Suprová komédia plná skvelých gagov.Detské futbalové družstvo na brigade na bitúnku sa len tak nevidí.Snáď prvá zábavná úloha Roberta Duvalla.WiIl drží laťku humoru vysoko počas celého filmu.Žiadny fekál, žiadne genitálie.Ozaj rodinná komedia.Willove kofeinové záchvaty nemajú chybu...

Jako zvířata (2019) odpad!

Z 86-tich minút som vydržal 22.To hovorí za všetko.Skúsim si keď tak urobiť z toho seriál a každý deń si pozriem 10 minút.

Dobrý boj (2017) (seriál)

Strhujúci a zábavný právnický seriál s "úvodnou" znelkou cca po 15 minútach deja .Teda ako kedy😁😁😁.

Mizerové navždy (2020)

Martin Lawrence je tam tak 70% času a keď tam je, tak hreší ako dlaždič.WIll si ako vždy zachováva pózu neherca-šak je kurva drsňák néé!!! Napriek všetkým mojím výhrádam je trojka asi najlepší diel trilógie nakoľko ma nechytali driemoty ako pri predchádzajúcich dvoch dieloch.Hudba je v podstate recyklátom predchádzajúcich dvoch dielov. "Padouch nebo hrdina my jsme jedna rodina!"

Indiana Jones a Království křišťálové lebky (2008)

Lucasovi aj Spilbergovi bolo isto jasné, že tento ich spoločný projekt nebude mať iné ambície ako finančný zisk.Akčná jazda.Nič viac nič menej.Popcornová zábava Á-čkovej kategórie.Hviezda dole len za obraz ktorý mi važne nesadol.Bolo to nejaké zeleno žlté kurňa.

Charlieho andílci (2019)

Orgeľ.Elizabeth Banks je shitná herečka a ešte mizernejsía režiseká/scenáristka,Z Kristen Stewart sa stala príšerna lesba na ktorú sa už nedá ani pozerať.1 hviezda len za akčnú scénu v Hamburgu, ktorá sa nechala inšpirovať dvojkou kapitána Ameriky.

Hvězdná pěchota 3: Skrytý nepřítel (2008)

Hustý 😁 ! Pätinový rozpočet voči prvému dielu je cítiť na každom kroku.Hlúpučký scenár ,biedny soundtrack, nulové herecké výkony,obsadenie a to hlavné režisér ktorý predtým nikdy nič nerežíroval.Vo výsledku sa to však podarilo nejako namiešať aby bol odkaz jednotky ako tak zachovaný.Vydržal som až do konca a nemal som ani chuť to vypnúť.😂

Odplata (1999)

Drsný temný thriler..Ale čo už .Mel si omočil nohy v temných vodách,ktoré mu totálne seknú.Perfektný soundtrack len skvele dotvára ponurú atmosféru filmu.

Periskop nahoru a dolů (1996)

Kapitán Dodge s údajným tetovaním "Vítajte na palube" na svojom penise, automaticky stojí za pozornosť 😂😂😂 Kelsey je ako vždy borec.Najlepší "ponorkový" film čo som kedy videl.Bodka od "Village People" na koniec : https://vimeo.com/47519496