Televarieté (1970) (pořad)

Tazko sa tato seria hodnoti pretoze v dobach rezimu to bolo jak-tak zabavne no v dnesnej dobe by to bol jasny kandidat na brak. Musime zobrat v uvahu, ze protagonisti vystupujuci v tejto show mali zviazane ruky a nemohli si slobodne vyjadrovat svoje myslienky a nazory. Davam 60% za snahu bavit ludi aby mali ake-take rozptylenie i v dobach temna a strachu.

MacGyver (1985) (seriál)

S urcitom nostalgiou davam tri hviezdicky i ked tie herecke vykony za moc nestali. MacGyver si vsak vzdy vedel poradit a ako tinedzeri sme tento dobrodruzny serial hltali. Jednotlive diely boli velmi napadite a kazdy z nich mal co ponuknut. Richard Dean Anderson je proste charizmaticky herec a ako celok to nebol az take hrozne.

Zodiac (2007)

Zaujimavo vytvoreny pribeh na zaklade skutocnych udalosti, ktory ide do ciela a nikdy tam nepride. Tridsat rokov plynie nezadrzatelne rychlo a hlavny vysetrovatel nikdy nedolapi pachatela. Fincher je pan reziser, ale pribeh ide o nikial nikam a vrazdy, dokazovy material len pribudaju bez nejakeho vacsieho podtextu celemu vysetrovaniu. Naozaj neviem co nam tymto chceli povedat tvorcovia.

Úkryt (2002)

Dobry film, ktory neurazi ani neuchvati. Teror v uzavretom priestore sposobujuci klaustrofobiu so skusenou Jodie Foster a panom Whitakerom drzia tento snimok v tempe, ale bohuzial nieje nicim z rady vybocujuci. Napriek tomu je tu napetie, ktore sa da krajat a nemate moc chvil na vydychnutie ale celkovy dojem - priemer.

Sin City - město hříchu (2005)

Tazko sa mi hodnoti tento vytvor. Jeho ponura atmosfera este stale vo mne vyvolava desive pocity. Znamych hercov bolo pozehnane v tomto filme, ale zrejme to neni moj salok kavy. Este teraz mi idu zimomriavky z tej zltej odpornej zrudy. Diky vybornemu Madsenovi a tradicne dobremu Willisovi - 60%

Kuťáci (1976)

Nieco malo k tomuto dielu chybalo. Mimochodom rad by som hodnotil cely serial a nie iba jednotlive casti, pretoze dohromady je zazitok daleko lepsi nez osamotene criepky. Kompletne nam to dava skvelu zabavu nielen pre najemnsich, ktori este nevedia rozpravat, ale takisto I nam starsim. Je to predovsetkym nostalgicka spomienka na nase stare oblubene vecernicky. Pan Benes bol majster tohto remesla, nastastie ma nasledovnikov ako napriklad Jana Pinkavu. Kazdopadne tomuto serialu davam 90%.

Pat a Mat - Zahrádka (1982) (epizoda)

Vsetky dieli mame na DVD a nechapem preco nemozeme hodnotit cely serial ako celok, ale iba jednotlive casti? Dohromady je zazitok daleko lepsi nez osamotene criepky. Tato o zahradke mi moc nesadla.

Pat a Mat - Živý plot (1994) (epizoda)

Pre mna osobne jeden z tych slabsich dielov ale i tak je to predovsetkym nostalgicka spomienka na nase stare oblubene vecernicky.

Pat a Mat - Windsurfing (1994) (epizoda)

Niektore s nasich konickov sa obcas tazko daju prevadzat, zvlast ked je i priroda sama proti nam. Chcem hodnotit cely serial a nie iba jednotlive casti, pretoze dohromady je zazitok daleko lepsi nez osamotene criepky.

Pat a Mat: Karty (1998)

Dalsi z tych slabsich, ale co na tom serial ako taky sa da pozerat donekonecne. Je to predovsetkym nostalgicka spomienka na nase stare oblubene vecernicky.