Šmejdi (2013)

důchodci důchodci.. doplacejí na svou hloupost, na svou naivitu.. zasraní čeští pseudomanažeři v košilkách samozřejmě teto stupidity využívají na max, stejně jako svých paradních prezentačních/ukecavajících dovedností, ale pořad je to svobodná (čti tupá) vůle seniora na takové akce chodit.,.. maximum debility ve snímku zosobnuje ta seniorka ihned ze začatku (s tím joudou po boku)... "mě se ty akce nelíbí" ale ještě na dvě pojedu.. WTF ? ano. neetické, nesprotovní, nefér.. to jo.. chování těchto skupin prodejců je shit, ale jediné co je postihovatelné je to, zda je opravdu zamknou a nepustí dokud si někdo nekoupí něco za 15 litrů... já se ptám, kde je chyba... v tom že si manažer dělá co chce, udělá lakavý letak a využije hlouposti a hrabivost obyčejného vesnického duchodce? etika ? nula.. zločin ? ne.... a co čekáte v dnešním světě ? ružové brýle ?

Zpráva o Europě (2013)

velké zklamání. opět se bohužel sází na strach z neznámého, avšak tady nedojde k žádné konfrontaci, ba naopak celý projekt působí hodně dokumentárně a žádné šokující rozuzlení nebo cokoliv koulervoucího zde není.. krajina kolem jupitera samozřejmě až příliš "CGI", zatímco uvnitř lodě není nic, co by bavilo. velmi rozpačitý a nijak zajímavý uvod, postavy nikde nic, nyqvist grandiozně nesympatický, strach nebo napětí vubec žádné. obyčejný katastrofák o porouchané lodi shodou okolností někde u (očekávaně) spektakulární krajiny kdesi kolem jupitera. nic extra, nic pruměrněho.. nic děsivého... nuda. jakákoliv srovnání s Prometheem absolutně irelevantní.

Světová válka Z (2013)

inteligentní, napínavé, akčně nadupané. Pokud někdy tvrdím o nějaké filmu, že nemá žádné hluché místo, tak WWZ nemá žádnou hluchou ani vteřinu. od začatku od konce brouzdáme na zombie horské dráze která baví a děsí. Pitt se role zhostil se svým charismatickým stylem, všechno je vyvážené. akce, napětí, drama i "horor". mě osobně štvala pouze kamera, která byla často až moc zoom, akce byla nastřihána videoklipově, takže zejména počáteční chaos nenaplnil svouj potenciál, zatímco akce v Korei byla sice užasná ale bohužel na muj vkus krátká a také mohla být trochu rozdělaná do větších rozměrů, stejně tak jako Jerusalem. Ovšem to všecko je pouze o subjektivním pohledu. objektivně je dle mého snímek více než skvělý a k dokonalosti chybí pouze zmíněné subjektivní nároky každého jednotlivce, který si vždy nějaký nedostatek najde. rozhodně doporučuji!

Pád Bílého domu (2013)

filmy s očekávanými WTF prvky opravdu přišel se spoustou usměvných a zajímavých momentů a americkým nezničitelným patriotismem který zrcadlí nesmrtelné ženské pokolení v bilém domě. gurelad butler bezchybny skvělý uvěřitelný a celá sestava z bílého domu samozřejmě politicky nesmrtelná akční a odvážná. akce je dost zejmena uvod. obsazení BD za 13 minut je samozřejmě jednou z froteskních informací, stejně tak jako pobíhaní vietnamských trhovců s carl-gustavama kolem BD, či sledování stolen AC130 pouhýma dvěma gripenama. u kterehokoliv režiséra bych se nad tím nezastavoval, že McG, ale u Fuquy mě to celkem zamrzelo. spravím si ten dojem Training dayem

Jedna mezi oči (2012)

velmi slabé, Sly zbytečně vypustil síly potřebné k natáčení trojky Exp. Výtečný Momoa si zase jednou řekl o větší roli. Příběh nudný, plný klišé. Béčko které nemá co nabídnout, akční scény z povinnosti v pořádku, nic víc, nic míň.

Smrtonosná past: Opět v akci (2013)

im on the fuckin vacation !!!!! DH5 je očekávaně nejvzdálenější celé sérii, otěže očekávaně vzal syn v podaní Jaie, který nešahá Willisovi ani po okraj košile. nepůsobí vůbec věrohodně, je jenom stínem akční hvězdy. willis opět hláškuje, ale co je na filmu nejlepší, není příběh, ale technická stránka. ta je skutečně dokonalá. každy dolar, každý cent, každý uvěr je využit do posledního pixelu. boží přestřelky, výbuchy, ničení aut. velkým mínusem ohodnotím scénu v hotelu a přeříznutí pout za zády , zatímco hlídající gorily stojí zhruba 1,5 metru a vidí Courtneymu přímo na ruce... to bylo velké LOL. nečekal jsem zázraky a parádně jsem se bavil. bohužel filmu schází to, co předchozím ne - velké finále. Willis totiž nehraje proti žádnemu pravému antagonistovi, slouží zde pouze jako valečný hrdina který střílí vším co má spoušt a nepřátelé padají jako energy drinky do nakupního košíku. zklamání se koná jen u těch, kteří naivně věřili v něco lepšího než 4.0

Jako za starejch časů (2012)

Chris i Al to stále mají v nohách. oba ukazují paradně ztvarněné postavy, film samotný je pruměrný. začatek i konec určitě v pohodě, chybí jen hmatatelnější střed, který podle mě místy nudí.. naprosto užasná a svá je tradičně kráska Lucy Punch..pro nenaročného diváka který je po 50km běhání určitě vhodný filmeček.

Ils (2006) odpad!

rofl.. tahle chujovina s nejtupější možnou pointou má zde 71%.. tak určitěěěěěěě... ano místy strach tam je, hra s neviděným, atd atd.. ale pokud horor tak doprdele se vším všudy včetně konce,,, proboha to se zase evropská tvorba ukazala.. respect frantíkům rly...

Konečná (2013)

no tak 4 nebo 5 hvězdičkový film to není, na to je schema až přiliš obecné, obyčejné a nijak zvlašt bavící. arnold má pár vtipnych hlašek, stale krasně rakousekj přízvuk a scena s dvěma dědkama v "saloonu" byla hodně dobrá, stejně jaok johnny "welcome to jackass" knoxville... škoda že forest se upsal pro tak dementní roli, stormare klasicky skvělý, antagonista AKA jihoamerciký schumacher, uplně k ničemu. obyčejný oddychový průměr protože ve filmu neni výraznější pasáž přestože final fight je fajn...

Pár nenormálních aktivit (2013)

v rámci teto kategorie je jasne že pujde o nevkusný a splachovací humor plny fekalií a sexualniho contentu.,.. kdo čekal seriozni komedii , ten by se měl zamyslet nad sebou , ne nad filmem... Marlon napsal pár dobrých vtípků, které zabil pár hluchými místy, něco bylo trefné, ale nudné pasáže byly výrazné.. obyč průměr..