• Romantický

Yasuwa minyeo (2005)

Rozhodně bych to nenazývala komedií, protože k smíchu tady toho moc není. Jedná se ale o hezký příběh o lásce. Je třeba brát některé věci s nadsázku..Dong-gun totiž není až tak úplně ošklivý jak hraje a některé situace jsou až moc náhodné. Každopádně pár minut před koncem jsem nevědomky pustila slzu, takže dojemné to určitě bylo. Nechci si ani představovat, jak by tenhle příběh pojali v USA..slabších 5*.

Yeokjeone sanda (2003)

Moc povedený film s přiměřenou dávkou sci-fi a romantiky. Ji-won Ha byla maximálně roztomilá, Seung-woo Kim o něco méně. A i když scénář není žádná extra třída, byl pojat moc hezky. Golfová atmosféra nepřehnaná a celkem příjemná, takže jsem spokojená. Jsou to 4* v žebříčku oddechových komedií.

Týden bez závazků (2011)

Průměrná typická komedie od Farrellyů, která neurazí a navíc docela pobaví. Pár slušných hlášek mě dost rozesmálo. Při scéně na golfovém hřišti jsem brečela smíchy. Kupodivu mě ale více bavilo ženské obsazení. Owen Wilson začíná být trochu slizký. Scénář sice jedno velké klišé, ale i tak je to vtipná oddechovka. 3,5*

Řekni, kdo tě zabil (2007) (seriál)

Pushing daisies jsem si poměrně zamilovala. Tak nějak se mi líbí ta pestře barevná atmosféra a příjemné vypravování. Je vidět, že se vyřádili i stylisté. Seriál přináší vraždy pojaté v novém a dost originálním stylu. Herecké obsazení je také nadprůměrné, proto seriál vidím jako skvělou oddechovku. Oblíbené postavy: Olive

Burianův den žen (2007) (pořad)

Je těžké hodnotit tenhle pořad, protože tady vždy záleží na tom, koho Burian zrovna vyzpovídá. Pokud tam sedí nezajímavá Bučková, je pořad téměř o ničem. Posadí-li si tam kořeněnou Agátu, mám se na co dívat. 0 - 100%.

Burianův den žen s Agátou Hanychovou (2008) (pořad)

Tady více než pořad hodnotíme sympatie k jednotlivým celebritám. Mě to jen přesvědčilo, že Agáta blbá není. Agáta je pro nás přesně taková, jakou ji chceme. Když sedíme s holkama a ony kecají o tom, jak je Hanychová trapná(a bla, bla, bla), říkám si "A o čem jiným by jste se, vy nány, jinak bavily?"

Láska bolí (2011) (seriál)

Tenhle seriál je fakt pecka! Hned od začátku mě okouzlil skvělým humorem a spoustou originálních situací. Postupem času se příběhy začínají nenuceně proplétat. Těším se na další díly. Perfecto! 4,5*

Věříme v Boha (2000)

Hned několik dost dobrých nápadů v jednom mini filmu. Líbí se mi nazvat to jako "nějaké blbnutí". Fajn by bylo, kdyby si někdo jen tak zablbnul a udělal z toho stejně svěží celovečerní film. Pak by těch mých 5 hvězdiček bylo na úplně jiné úrovni. Ano, scénář se mi moc líbil.

Hra o trůny (2011) (seriál)

Po desítkách doporučení jsem se konečně koukla na pilotní díl. Musím říct, že mě to chytlo hned od samého počátku a tak jsem celou sérii zhlédla za pouhé tři dny. Podle mě jde o perfektní scénář plný kvalitních intrik a lehce erotických scén. Některé zápletky i zrady mi berou dech. Fantastická je také hudba, při které mi šel často mráz po zádech. Hodně povedený seriál po všech stránkách. HBO opět válí. U mě je to 99%.

Mrtvá nevěsta Tima Burtona (2005)

Pěkná ošklivost nás provází v každém filmu od Tima Burtona..tady je ale asi ze všeho nejpěknější. Postavené na kvalitním scénáři, překrásné animaci a hlavně na mimořádné atmosféře. Navíc film doprovází mistrovská hudba a hra na klavír. Příjemné v originálním znění i s českým dabingem. Krásná temná pohádka plná citu.