Muži v černém 2 (2002)

Jednička byla bomba, tohle už mi přišlo jako slabý odvar, ale pořád koukatelný.

Šéfe, jsem v tom! (2009)

Nudný film, ztráta času, spousta trapných scén. Nebýt Lindsay, je nekoukatelný. Osloví snad těhotné maminky.

Český Robinson (2000) (TV film)

Jedna hvězda pro Mirka, bez něhož by těžko toto drama přilákalo diváky, druhá pro Vilmu a třetí za obraz doby, který výstižně podal řežisér Klein v tomto příběhu. Jinak je to příjemná podívaná a naštěstí z toho neudělali 13 dílů, páč pak by to nebylo ke koukání.

Můj nepřítel (1985)

V podstatě je to dobrý příběh, vizuální ztvárnění na svou dobu kvalitní, leč pro české obecenstvo naprosto degradováno dabingem. Nejvíc mi vadí Sajc a v ten moment mám po chuti sledovat film dál. Navíc předaboval několik postav ve filmu, takže tím tiomu ještě nasadili korunku. Přesto jsem to překousnul a dodíval se do konce. Trapné fackovačky mě také nenadchly, patos při hledání ztraceného dráčete mě taky nedojal. Hodnotím jako průměr a to zejména za vizuální stránku filmu. A příště raději film s titulky v původním znění.

Taxi 3 (2003)

Nevím, čím to je, ale série Taxi mě nebaví, místy je film docela trapný. Ach jo ...

Filutové (1959)

Obdivuji Václava Faltuse, že se vrhnul do dabování Louise de Funése hlasem Františka Filipovského. To chce opravdu kus odvahy a zajímalo by mně, jak se mu tato práce dělala. Funés v tomto filmu není hlavní hvězdou, tou se stal až později. I tak je to komedie dobrá, průměrná. Aldo Fabrizi jako inspektor je však výborný. Je jen škoda, že nevznikají tak kvalitní dabingy, jako za režiséra K.M. Walló.

Séraphine (2008)

Velmi příjemná podívaná s krásným a smutným příběhem, který mně doslova dostal. Lahůdka. A ty obrazy, co malovala, naprosto úchvatné.

Lady Gaga feat. Beyoncé: Telephone (2010) (hudební videoklip)

Upřímně, dalo se očekávat, že se tyto dvě pěvecké hvězdy spojí na nějakém projektu a Telephone byl na světě. Jsou výborné obě a je mi jen trošku líto, že nemáme více tak odvážných a skvělých zpěvaček také u nás doma.