Mama (2013)

Dobrá lekačka. Já horory moc nemusím, ale byl jsem přemluven. Párkrát mi vylétly ruce, jak jsem se lekl. Příběh opravdu zajímavý, konec zbytečně roztáhlý, ale jo. Kukněte se na tenhle film. Já na to podruhé nemám nervy.

Croodsovi (2013)

Bylo to výborné, zábavné, vtipné. Zábava jak pro děti, tak pro dospělé a ani chvilku se nenudíte.

Černý rytíř (2001)

nebavilo ... nebavilo ... strašný herecký výkon. To se nedalo dokoukat.

G. I. Joe (2009)

Nepřehledný mišmaš v němž se ztratíte během první půlhodiny.

Carmen (2012)

Carmen jsem viděl 4 dny po premiéře. Bylo to úžasné a jsem rád, že jsem jej mohl vidět na filmovém plátně. Pokud vím, lístky na živý muzikál se nedaly sehnat. Film ukáže zpěváky v detailu, což na divadle nemáte šanci vidět. Záběry kamer byly ze všech možných úhlů a nabídly zajímavé pohledy. A výprava celého muzikálu byla úchvatná. Tolik tanečníků a zpěváků. Bezvadný byl i zpěv Lucie Bílé, Noida, Jirky Korna, Dashi a dalších. Životní role Lucie Bílé, nedovedu si představit Carmen zpívanou jinou zpěvačkou, Opravdu nezapomenutelný zážitek, z mnohých písniček vám bude běhat mráz po zádech a vyhrknou vám i slzy. "Kéž sílu mám, svůj život žít a osud svůj do rukou pevně vzít ... "

Mladé víno (1986)

Sovák: "To jsou sumy!" Synková: "Co si to tam zapisujete? Něco vám není recht?" Sovák: "Chci to předat stroji." Synková: "Pane vedoucí, pane vedoucí, tady pan Semerád má námitky proti maloobchodním cenám." A další hláška Jany Synkové - "Vy jste všichni stejní sviňáci."

Poslední plavky (2008)

A mně se to docela líbilo. Taková šílená letní ujetina plná dobrých hlášek. "Tvoje hra na chytrýho nemá vítěze, Kamile ... " A jsou tam dobří i R. Hrušínský, P. Čtvrtníček i J. Poláček a J. Lábus.

Voskovec & Werich, paralelní osudy (2012) (TV film)

Velice zajímavý dokument, plný dosud nepublikovaných záběrů a ukázek. Je zajímavé sledovat, jaký vliv měla Amerika ne jejich další tvorbu nejen divadelní, ale i filmovou a také proč zůstali každý na jiném kontinentě. Poválečná doba tak navždy změnila jejich životy a kdo ví, co by oba ještě vytvořili, nebýt jejich nedobrovolné emigrace.

Den před krizí (2011)

Strohý, tvrdý, chladný, ale mrazivý pohled do finančního světa. I díky hudbě jsem se nemohl odtrhnout od obrazu.