Páni kluci (1975)

Pro někoho rodinný příjemný film na nedělní odpoledne. Pro mě otravný a upískaný snímek.

Kramerová versus Kramer (1979)

Jedním slovem dobré. Táhnou to Dustin a Meryl. Jako ze života. Chudák kluk.

Česká soda (1998)

Čtvrtníčkův humor mi nikdy nesedl. Občas mi příjde až demetní. Pouhá věc skromného názoru.

Jug Face (2013)

Odpad ne. To by nebylo fér. Ale je to o ničem. Nechutné a blbé. Kdyby ti, kteří film tvořili, měli jasno, čím to má být, bylo by (asi) na co koukat. Takto je to nejasná hovadina, u které se možná párkrát leknete a občas budete znechuceni. Jinak ztráta času.

Fargo (2014) (seriál)

Jako seriál dost dobré. Jednotlivé postavy zajímavé, dobře zahrané. Martin Freeman zde ukázal, že je sice malý vzrůstem, ale velký svým herectvím. Díky němu jsem si to užil. Dokonalá přeměna losera na total hajzla. Scénáristicky taky vypiplané a promyšlené. Kdybych neviděl stejnojmenný film, který byl taky velmi dobrý, byl bych mile překvapený a dám 4 *, ani nemrknu. Místy je to vtipné i drsné. Tak to má být. Ale já pochybuji, že by někde mohli být lidé tak stupidní, aby jediný rozumný člověk byl psychopat nebo "zcynikovatělý" pojišťovák. Ale Coenové si libují v absurditě, to už vím dávno.

Motel (2014)

Asi pokus o Tarantinovku. Nicméně nevyšel. Ale jsou horší počiny. Cusack tady vypadá jak z vosku. Nemá žádnou normální mimiku. Asi to přehnal s faceliftem. Je to divnej zjev a jako herec za moc nestojí. Ta vysoká ženská to vizuálně trochu vylepšila.