Nejsledovanější žánry / typy / původy

• Animovaný
  • Krátkometrážní

Recenze (1 991)

plakát

Kingsman: První mise (2021)

Moc se mi líbilo umělé zasazení do historických kontextů. No, a tím ti asi hasne, protože nadsázka tu byla někdy tak velká, že hraničila s trapností. U scén s Rasputinem jsem to měl chuť vypnout. Podruhé bych si to nepustil.

Eternals (2021)

Marvel šlápnul vedle. Často sázel na ne tolik známé ksichty, dobrý humor, narážky, špičkování a obvykle to fungovalo a bavilo. Teď nasadil pár známých tváří a asi si myslel, že zbytek filmu se udělá sám, protože nic víc nepřidal. Linka s devianty byla napůl zbytečná. Mám dva výrazné zážitky – nudu a tak nějak mi bylo fuk, co se hrdinům stane.

Výbušnej koktejl (2021)

Akční blbina se silným nádechem Tarantina, ale není to pro každého a není to na každý večer. Spíš takové specifické odreagování, eventuálně pro vyznavače silného ženského zastoupení ve filmech. # příběh •• | humor • | hudba ••• | akce •••• | napětí • | pustil bych si znovu ••

plakát

Rychle a zběsile 9 (2021)

Fandové série a žánru si to pustí tak jako tak, ostatním bych to nedoporučil, protože v tomhle díle dostává fyzika asi nejvíc na prdel. Jo, už jsem viděl leccos, ale tady – byť to dokážu přežít – se jde mnohdy za hranu. Takže když vypnete hlavu a necháte se unášet šílenostma, které jsme mnohdy ještě neviděli, dokoukáte to, protože jste zvědaví, a pak budete kámošům vyprávět, jaká to byla píčovina. # příběh ** | hudba *** | humor * | akce **** | napětí * | pustil bych si znovu **

Jolt (2021)

Nenáročná oddechovka, která sem tam pobaví, má spád a rozumnej náročnější divák po ní rozhodně nesáhne. Protože je to fakt vekej průměr. Jenže mně tenhle žánr sedne, mám rád Kate (byť tady je už trochu vylepšená) a její sexy hlas, a dneska se mi tenhle kousek trefil do nálady. # příběh *** | hudba *** | akce ****| napětí * | humor ** | pustil bych si znovu ***

plakát

Greenland: Poslední úkryt (2020)

Problém těchhle snímků je v tom, že všechno už jsem někde viděl. A ani Greenland nepřináší opravdu nic nového. Není tu Willis, který zachraňuje svět, ale rodina, která si zachraňuje kejhák. Butler je celkem sympaťák, Morena kočka, má to hlavu a patu, má to i děj, ale to je asi tak vše, o otravné hře na city nemluvě. Prostě klasická výplň nudného večera, kterou si znovu nepustíte.

Mulan (2020)

Taková sympatická pohádka se vším co k tomu patří - tím dobrým i špatným.

Čarodějnice (2020)

Tak tohle bylo hodně dětsky naivní a absolutně bez napětí, zlomu... Vizuál ok, ale to je vše, ocenit to může leda lítě ze školky.

Ovládací panel