Reklama

Reklama

Nejsledovanější žánry / typy / původy

  • Komedie
  • Akční
  • Drama
  • Animovaný
  • Krátkometrážní

Recenze (1 984)

plakát

Greenland: Poslední úkryt (2020) 

Problém těchhle snímků je v tom, že všechno už jsem někde viděl. A ani Greenland nepřináší opravdu nic nového. Není tu Willis, který zachraňuje svět, ale rodina, která si zachraňuje kejhák. Butler je celkem sympaťák, Morena kočka, má to hlavu a patu, má to i děj, ale to je asi tak vše, o otravné hře na city nemluvě. Prostě klasická výplň nudného večera, kterou si znovu nepustíte.

plakát

Mulan (2020) 

Taková sympatická pohádka se vším co k tomu patří - tím dobrým i špatným.

plakát

Čarodějnice (2020) 

Tak tohle bylo hodně dětsky naivní a absolutně bez napětí, zlomu... Vizuál ok, ale to je vše, ocenit to může leda lítě ze školky.

plakát

Ava: Bez soucitu (2020) 

Mám rád tenhle žánr, mám rád Jessicu, potíž je ale v tom, že tenhle kousek nepřináší v žánru nic novýho.

plakát

Milionová bankovka (1954) 

Taková trochu americky přehraná pohádka o dvou hodných strýčcích, kteří kvůli sázce obdarují chudého. Je to hodně naivně a prvoplánově podáno, sice libivý, ale divácky poutavější mi před lety přišla verze s Eddiem Murphym.

plakát

Frčíme (2020) 

Není to hloupý, ale je to spíš „dětský“.

plakát

Šokující odhalení (2019) 

Film nabitej známými jmény, ale dějově slabší. Chápu, co chce sdělit a nechci to znevažovat, akorát by to mělo větší úspěch jako dokument, než plnohodnotný film, protože k tomu tomuhle snímku něco schází.

plakát

Zloba: Královna všeho zlého (2019) 

Naivní pohádka z nativním dějem a některými natvrdlými postavami, kterou rozhodně nepotřebuju znova vidět.

plakát

Jumanji: Další level (2019) 

Možná sem tam pár věcí bylo zrecyklování z jedničky, ale i tak jsem se dobře bavil. Nové postavy přinášejí nové situace a Danny DeVito je skvělej. Jen mi tam něco chybělo. Něco, co nedokážu popsat. Možná ten moment překvapení z jedničky, kdy jsem neměl žádné očekávání.

Reklama

Reklama