Přežijí jen ti nejdrsnější (2005) (TV film)

Tak kvalitný sex ako som užíval vo väzení vonku nikdy nezažijem. Preto sa sem za pár dní vrátim hoši! Život v lochu je len o pichaní. Buď picháš ty alebo sa ne tebe strieda gang černochov. A po takom gangbangu sa niet čo čudovať, že si do zadku narvete kompletný arzenál pre zajtrajšie pichanie. Atď, atď, atď...

Evoluce (2011) (studentský film) odpad!

In nomine patris, et filii, et spiritūs sancti, alebo bibliu na Vás všetkých bezviercov! A najlepšie ju použiť pekne po sektársky, na fyzické tresty! Takže verte tomu čo hovorím, pretože myslením boha len štvete. A ja niesom Chesus, aby som si odsral morovú sneť, potopu či inú sračku ktorú boch tak rád na ľudí zosiela. A kľudne argumentujte, že agresivita je argument idiota. Boch je punkáč, a teda je mu jedno čo si o ňom ľudia myslia, keď si robí to čoho baví. Preto sem vrhá zverstvo tak ako mu to príde za vhodné. Ale ups, prečo nevrhol levy medzi tučniaky a prečo porno ťaman VS negrica nestojí za nič? Na tieto otázky biblia odpovie argumentačnou bombou "božia vôľa", ale evolučná teória ponúkne kus sofistikovanejšiu a pre mrte nevyhynutých intelektuálnych neandertálcov nepochopiteľnú odpoveď. Niet sa prečo čudovať že teória kreacionizmu je stále populárna. Viva la (r)Evolution!

Alexandr Veliký (2004) (TV film)

Falangy, stratégie, rozobratie taktiky boja a vyzbroje zúčastnených. Pre mňa 50 minút trvajúca erekcia!

Hříčky evoluce (2006)

Žirafa má veľký krk aby mohla žrať listy stromov, slon je veľký a lumík malý. Ej tá priroda je na rozdiel od filmárov ale vynaliezavá!

Princezna zlodějů (2001) (TV film)

V deň, keď si ženská ostrihá dlhé vlasy ide to s ňou dole vodou a robí jednu hovadinu za druhou. Tínedžerka Keira opĺzla už na začiatku filmu, tak si asi viete predstaviť, ako to pokračovalo. Jedna iracionalita strieda druhú, až kým sa na obrazovke neobjaví vystajlovaná lacnejšia verzia Híta Ledgra. Po jeho nástupe na scénu sa dejú už totálne srdcové píčoviny. Ešteže to skončilo v slušnom čase a nikto zo zainteresovaných sa nesnažil vytrieskať z dostupného materiálu niečo viac. Krátke scény, bojovky v štýle bezpečnosť nadovšetko a Malkom nič viac nič menej.

Pilíře Země (2010) (seriál)

"Nech je ti odpustená každá preliata krv, ktorú si kedy prelial a pre cirkev preleješ!" Takže i u sektárov pracuje na plné obrátky mužská ješitnosť. I tam si porovnávajú, kto má väčšiu... katedrálu. I keď ich majú tak maximálne na vystavovanie. Po odhalení, že niekto má tú katedrálu o pár cenťákov predsa len väčšiu, prichádza náhla kompenzácia v budovaní si kariéry, aby som to tomu parchantovi dal poriadne vyžrať. A pôjdem i cez mŕtvoly! Toto ma fakt prikovalo na 6 a pol hodiny pred obrazovku! Skvost, ktorý nejednému fanúšikovi historických jatiek (i keď ich tam veľa nie je) navodí nejeden mokrý sen!

Pavouci z vesmíru (2010)

Ktoby to bol povedal že i u emzemákov je neschopnosť prefiknúť asistentku či sekretárku verejný škandál? Preto sa pár odvážlivcov rozhodlo prepašovať modrý zázrak i k nim. Takže vyvarujte sa vaginálnemu styku s emzemákom nech má akýkoľvek dlhý charakter! Ten jeho podmanivý pohľad nieje vecou arijských génov ale vedlajší účinok dopingu na ochabnutý klenot! Na prvý pohľad sa môže zdať ze prienik je nemožný. Ale bacha! O chvíľu to dôjde i jemu pretože myslí za 2 milióny!

Seabiscuit (2003)

Ten príbeh všetci dobre poznáme. Blesk šmaril do mora a už to išlo. Jedna bunka, dve bunky, trilobity. Ryba vybehla z vody a z nej sa vyvinuli dinosaury. Tie síce padli, ale prežilo niečo z čoho nakoniec vznikla americká pýcha evolúcie: Henry Ford! Tento film je však úplne o niečom inom. Je o kvantovej fyzike pretože iba v nej je možné, aby mala hádanka dve správne odpovede. Aká hadanka? Je to krpaté, zúrivé, žerie za dvoch a stojí len 2000dolárov? Chcete ďalšie pomôcky? OK kripel, ktorý je stelesnením amerického sna, v ktorom sa dá realita premôcť silným chcením za doprovodu burácajúceho orchestra. Áno, správne odpovede sú dve. Toby a koník, až na to že jednému by ste najradšej dali cukor a druhého umlátili záhradnou hadicou zakaždým keď vliezli do záberu. Takže nechajte kone 2 hodiny cválať, ono ten patetický nerv sa u diváka niekedy dostaviť musí.

Jeníček a Mařenka: Lovci čarodějnic (2013) odpad!

Predstavte si, že ste vypatlaná juvenilka, ktorá vyrastala na pošahanom Herym Potratovi. Vaše telo sa začína meniť a prichádzate do obdobia, kedy počúvanie sladkého Džastinka a frázovanie ExPeliarmus začína byť podľa statusov vašich retardovaných káámošiek tráááápne. Obdobie, kedy sa BRAVOplagátiky súdobných homoBekstrítboys strhávajú a vrámci rebélie sa na steny vycapujú drsní chlapci z Blink3,14 (či aké to tam majú číslo), [tu by malo byť meno nejakého repera] alebo ešte tvrdších chlapcov z DimmuBorgir či SlipKnot. Na detského Potrata ste už stará, na kvalitné snímky moc vypatlaná. Preto nastupuje Holyvúd so svojím súčasným superbrainwashingom. Preto nám tu behajú tlupy vlkodlakov, upírov, zlých čarodejníc a podobných emosračiek. Čisto len aby zasýtili trh bez ohľadu na to, či sa na to dá, či nedá kukať, či to dáva či nedáva zmysel. Však čo? Orgazmické híkanie pubertálnych degenerátov nám zarobilo a môže sa vkľude zamiesiť na dvojku. Samozrejme vypatlanci nám stále rastú, takže dvojke prihodíme ešte viac krvi, sexu a možno i Janíčkovu odhalenú hruď... ÚÚÚúúú! Esemeskujte na všetky svetové strany, že tento megakúl "nářes" treba vidieť ešte dnes! xixix =)) muciq :-** lol (_!_) 8==D

Generace GEN (2007)

Táto apokalyptická budúcnosť, kedy chlapom je už jedno, ale ženské sa o svoj hairstyle a koženú garderóbu ešte starajú sa mi celkom páči. Páči sa mi i mcGyverovská myšlienka vytvoriť film za pomoci: vyradenej klávesnice, troch metrov káblu, jednej rukavice a 20 hadíc od vysávača. Pripomenulo mi to scénu z Henksovho Appola11, kedy ten vedúci vysypal na stôl krabicu šprciek a zakričal: Činte sa! Ú to bol dobrý film o raketách. Dobré rakety boli ale i v Armageddone a Brús je frajer, ktorý sa neposerie ani pred letiacou skalou. SKALA, Skala, skala, pamätáte ako sa dôchodca Konery prekotúľal cez tie ohne, aby pustil komando dnu? Dnu, to znie kus ako DNA. Nie? Myslím že som to pár krát krajom ucha započul i pri sledovaní tohto filmu. Ale vačšinu času som len čučal do blba a myslel na lepšie filmy. A nebyť Baiovho dekoltu tak sa nesústredím ani na jednu scénu. Vlastne ak sa kus zamyslím, tak vyhľadanie "Sexy asian girl fucked hard in latex" na redtube.com by zabralo menej času a doprialo väčšie vzrušenie než mi bolo momentálne ponúknuté. Syfy toto béčko zobralo moc vážne a tým ho posralo!