Pařba v Bangkoku (2011)

Vzhľadom na to, že nás tvorcovia upozornili, že dvojka má kopírovať jednotku si túto úlohu páni splnili na 100%. A mne to vôbec ale vôbec neprekážalo. Takže kto čakal niečo úplne iné a pod. mal jednoducho smolu. Bavila som sa celý čas, najviac však keď sa Stu preberal vo vani a na konci pri záverečných fotkách. Bolo to vtipné viac vypeckované a určite si to pozriem ešte raz, ale prvá časť bola jednoznačne lepšia - aby nie, veď bola prvá svojho druhu!

Rychle a zběsile 5 (2011)

Bola som na to v kine asi pred 3 týždňami a veľmi sa mi páčila táto päťka. Tak som jej dala 4*. No dnes som si dala repete a táto päťka sa mi zapáčila natoľko, že som to hodnotenie musela zmeniť na 5*. Autám sa tu venuje pomenej ako v predošlých častiach, ale popravde komu to vadí? A celé to obsadenie tomuto len pomohlo. A nie, nebola som až taká odvarená z The Rocka ani z Diesela ani z Walkera a nedvíham hodnotenie kvôli nim (Aj keď ako slabá žena musím uznať, že sa na nich veeeľmi pekne pozeralo, jaaaaaaj, hmm a The Rock!!). No nič nebudem sa tu rozplývať, každopádne všetci boli úžasní aj dvojka Tego Caldéron a Don Omar :D a ani dievčence nezaostávali. Ale ani tá hudba nie je na zahodenie. Asi si to pustím zase a zase a zase dookola až do zblbnutia. That's how we roooooooooooll, we roll like this!!!!!

Los ojos de Julia (2010)

Uuuuuuh to teda ale bolo. Napínavé ako gumka v gatiach, ale taká poriadna guma!! No čo už na tom mohlo byť zlé? Už len fakt, že to produkoval Guillermo je zárukou kvality a originality. Snáď to "chalaniskovi" :D vydrží čo najdlhšie, aby som sa vždy mala na čo tešiť. Stále však pre mňa ostáva Guillermovou jednotkou El Orfanato. Kočka Belén Rueda je fantastická ako vždy.

Piráti z Karibiku: Na vlnách podivna (2011)

Jeminečku, to bol čajíček. Áno bolo tam viac Jacka, áno bolo tam menej chaosu ako v 2. a 3. časti pirátov, ale toto? Toto? Toto mala byť tá super a dlhoočakávaná časť? Určite nie, tam potrtali čo sa dalo, aj keď nevravím, stále mohlo byť horšie. Kde bol ten Jackov humor? No kde sa schoval? Kde? Ani prd. A 3D? Toto bolo v 3D? Ahaaaaa ozaj, šak mám pečiatku na nose od okuliarov! Hlboko sklamaná, čakala som viac a zajtra už ani nebudem vedieť, že som bola na pirátoch. Zase raz po uplynutí dlllllllhej doby som tomuto úpadku musela strhnúť 2*. Nuž nečudo, veď ani neviem o čom to bolo. Aháááá, jáj no dobre aj Johny Depp tam bol, ehehe... Nevšimla som si (a to fešáčisko patrí k mojím naj naj hercom). NUDÁÁÁ

Carrie (1976)

Nečítala som knihu od Kinga a možno aj kvôli tomu je pre mňa tento film proste sodofka. Tešila som sa na Carrie, lebo tu boduje v červených číslach ale kde nič tu nič!

Insidious (2010)

Ja mám svoju hororovú eskapádu už dávno za sebou a videla som veľké množstvo hororov aj nehororov ale toto je iná šupa!! Srať bobky pri pozeraní tohto filmu v mojom ponímaní je len slabý výraz toho ako som sa cítila keď som čumela na tento film. Fúúúúúú, myslela som, že počarovanie a údiv z tohto zážitku vyprší do pár hodín, ale nestalo sa. Privítala by som častejšie takéto hororové bonbóniky. A môj obdiv patrí ľuďom, ktorí si ani raz nezakryli oči a nesklopili ani raz zrak. Respect guys!! 40% zážitku tvoria hlavne zvukové efekty, takže si to dajte pekne nahlas, vtedy sú bobky zaručené! Ináč super lahôdka :) Mám strach pustiť si to znova.

William a Kate (2011) (TV film) odpad!

To si robíte srandu? To už čo je za drist? Sa nemam náhodou potentovať z toho, že sa tí dvaja vzali?? Ešte aj rýchlokvasný film mi tu dajú, prepínaaam... ou, šefka na jojke, radšej všetko vypnem a bude kľud!!!

Rio (2011)

Zlatučké a pohodové. Také ňuňuňu. Nie som zástanca animákov, ale toto bolo podarené, aj s tým slovenským dabingom (na počudovanie), humorom, aj 3Dečkom... Jediné čo ma štvalo, boli tie decká v kine, ktoré zakaždým hííííkali a všetko kometovali. No vy ostatní, ktorí tu hundrete, že "nič moc" ostante radšej pri snehulienke a popoluške a novodobé animáky vynechajte!!

Vím, kdo mě zabil (2007)

Neviem čo mali s tou modrou farbou, ale viem, že mi to parádne liezlo na nervy a čo sa týka filmu, slabší priemer. Ale nápad to bol celkom dobrý. :) No a tá mačka, to bol hnus číslo 2.