Světlo mého života (2019)

Zajímavý film především svým námětem. Ztvárnění je hodně zdlouhavé, několik scén je vysloveně zbytečných. Celkově pak ale ztvárnění působí velmi důvěryhodně a věrně. Za to lehce nadprůměrné hodnocení rozhodně stojí...

Daredevil (2015) (seriál)

Série 1 - Vyloženě vtáhla do děje! Neskutečně sympatičtí hrdinové i záporáci, vlastě člověk to sleduje od prvního dílu s otevřenou pusou. Vynikající akční scény, překvapivé zvraty a nikdo si zde prostě životem nemůže být jist! Tomu říkám super seriál.

Vánoční kronika: druhá část (2020)

Ale ano, přimhouřím oči a na ten průměr to je. Triky povedené, ústřední protagonisté hrají dobře a jen ten příběh oproti druhému dílu výrazně pokulhává. Na Vánoce ale pořád velmi vydařený film!

Můžeme být hrdinové (2020)

Tak já nevím proč jsou všichni tak kritičtí. Není to nějaké veledílo, ale pro dětskou zábavu je to to pravé, zábavné, se slušnými (asi vzhledem k rozpočtu) triky a hereckými výkony. Děti se bavili, jak odpočíval a tak film splnil co jsme očekávali.

3Bobule (2020)

Takový film o ničem. Sem tam slušná scéna, ale jinak se scénář plahočí a nebaví. Není to vyloženě zle, Ramba je sympatická jako vždy v posledních filmech, ale celkově to prostě na průměr nestačí.

Výjimeční (2019)

Zajímavá sonda do skutečné a neskutečně složité dobrovolnické práce. Bez zbytečného samoůčelného heroismu, o to víc je to působivé...

Bourák (2020)

Vcelku zajímavý hudební námět pohřbený v nedkutečně nepovedeném scénáři, který ani sebelepší výkvět českého herectví nemá šanci vytáhnout ani poblíž kýženého průměru. Ach jo.

Vánoční kronika (2018)

Příjemný vánoční dobrodružný snímek, který rozhodně o Vánocích potěší. Kurt si střihl svou roli s gustem, děti jsou taky správný, triky na úrovni, tak tomuto snímku nic nechybí.

Spravedlnost podle Spensera (2020)

Tak na to koukám jen tak, z nidy, nic nečekám a on je to moderní Poslední skaut! Samozřejmě toho nedostihne, ale Wahlberg je prostě dnešní akční superhvězda a hlášky v tomto filmu ho posouvají ještě o kousek výš. Super akční odpočinkovka jakých už moc není...

Králíček Jojo (2019)

Pro mne příjemné překvapení. Po víceméně velmi nepříznivých recenzích jsem v tomto filmu rozhodně nenašel rozpolcenost a nesmyslné zlehčování nacistické otázky. Ba naopak, téma pojato moderně, s dostatečnou hloubkou a překvapivě zábavně. Ona zábavnost pak působí ve svém důsledku velmi smutně, protože to co se v určitých vypjatých chvílích odehrává je neskutečně smutné. Super film!